Konica Minolta představuje nový bizhub C20 - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Polygrafie

Konica Minolta představuje nový bizhub C20

10. února 2009, 00.00 | Konica Minolta uvádí na trh nový model z řady barevných produkčních multifunkčních zařízení – bizhub C20, který nabídne vysoký výkon a široké možnosti použití. Novinka je zacílena především pro produkční tisk menších pracovních týmů.

Konica Minolta posiluje své portfolio produkčních digitálních tiskáren a uvádí tak na trh další model řady bizhub – C20. Tento nový multifunkční stroj je navržen pro oblasti s menšími pracovními týmy či samostatnými odděleními ve větších společnostech (např. účetní či personální oddělení). KM Bizhub C20 může fungovat ať již jako samostatná – plnohodnotná jednotka, stejně tak může být též vhodným doplňkem k již instalovaným zařízením této řady ve větších společnostech, které hledají účinnou výstupní infrastrukturu.

Konica Minolta Bizhub PRO C20
Multifunkční zařízení bizhub C20 spadá do skupiny plnobarevných produkčních digitálních strojů a tiskne prostřednictvím 4 oddělených barevných tonerů (systém CMYK). C20 nabídne tedy kromě standardního tisku, též funkce kopírování, skenování a faxování. Samotný tisk a kopírování zvládne novinka rychlostí 24 stran za minutu (jak v barvě, tak i černobíle). V případě skenování dokumentů je rychlost rovněž 24 stran/minutu. Pro pohodlný a bezproblémový tisk je tiskárna standardně vybavena tiskovým protokolem PCL6 spolu s PostScriptem, volitelně je v nabídce i Windows XPS. V případě faxových služeb, umožňuje bizhub C20 jednoduše posílat faxy přímo z počítače anebo přeposílat příchozí faxy do zvolené emailové schránky.

Mezi volitelné součásti bizhubu C20 patří například hardisk, pro efektivní ochranu dat zařízení disponuje “security” zámky, vyžadujícími pro přístup k datům tiskárny, zadání uživatelského hesla. Tuto funkci ocení především ta oddělení společnosti, kde se pracuje s citlivými informacemi a osobními daty (podle nastavení stroje je tisk pozastaven, dokud uživatel nezadá heslo pro tisk). Výrobce implementoval do těla bizhubu C20 též osvědčené uživatelské rozhraní, které klade důraz na snadnou orientaci při práci s tiskárnou. Ovládání tiskových úloh probíhá prostřednictvím velkého, barevného displeje.

Tonery Simitri HD
Dobrý výkon a kvalitní barevný tisk v kombinaci s ekonomickým provozem, zajišťují polymerované tonery Simitri HD, které umožňují potisk široké škály médií při zachování stálé kvality výstupu. Tyto tonery potřebují nižší teplotu pro zapékání a tím pádem spotřeba celkové energie tiskárny klesá až o 15 %, což dokládá i standard Energy Star. Polymerový toner Simitri HD zaručuje také optimální ostrost a barevnost finálních výtisků.

Závěrem
Konica Minolta bizhub C20 se uplatní ať již jako samostatný multifunkční stroj, tak i jako doplněk k již stávajícím zařízením. Její využití je především coby malé tiskové/kopírovací/fax centrum uvnitř větší firemní IT infrastruktury. Novinka samozřejmě nabídne jak všechny kancelářské komunikační funkce (kopírování, tisk, skenování a fax), tak i relativně kompaktní provedení a odpovídající výkon (ve své třídě). Nově použité tonery navíc představují jak ekonomický, tak i ekologický bonus.

Více informací naleznete na oficiálním webu výrobce: www.konicaminolta.cz.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » VSE  

 » Rubriky  » Go verze  

 » Rubriky  » Polygrafie  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: