Polygrafie - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce


Polygrafie

Uniware uvádí: 1. evropské centrum bezvodého ofsetu

25. srpna 2008, 03.00 | Společnost Uniware spustila ve spolupráci se společnostmi Sakurai a Toray, koncem července v Hořovicích 1. evropské centrum bezvodého tisku, kde bude možné vidět celý proces tisku – přípravou tiskových desek počínaje a finálním tiskem konče.

 

 

 

Lenovo ohlásilo ThinkPad W700, notebook pro fotografy a designéry

15. srpna 2008, 00.00 | Společnost Lenovo představila dne 12. 8. notebook, jenž je velmi vhodný k pokročilému zpracování digitálních fotografií a počítačové 2D i 3D grafiky. Nabídnout může zabudovaný grafický tablet, prostředky pro kalibraci zobrazení barev, 17palcový displej, pokrývající 72 % gamutu prostoru Adobe RGB, a osazení výkonným vícejádrovým Intel procesorem, velkým množstvím RAM či až třemi pevnými disky. Co dalšího ještě tato novinka přináší a kdy bude dostupná zájemcům?

 

 

 

Adobe Acrobat 9 zblízka: Pre-pressové novinky poprvé - Preflight, standardy, audit trail

12. srpna 2008, 00.00 | Nový Adobe Acrobat ve verzi Pro a Pro Extended přináší řadu zajímavých novinek týkajících se oblasti pre-pressu. V prvním díle jejich představení se zaměříme na preflightový engine daných produktů, který nyní nabízí přehlednější a logičtěji organizované rozhraní, výrazně posílenou podporu standardů (PDF/X, PDF/A, PDF/E) a audit trail, neboli záznam o provedeném preflightu. Čím dané funkce usnadní pre-pressové zpracování?

 

 

 

Eizo FlexScan S2231W: Univerzální LCD monitor nejen pro fotografy a grafiky

6. srpna 2008, 00.00 | Nový širokoúhlý monitor s označením S2231W japonského Eiza zaujme především novou generací panelu S-PVA s rozšířeným barevným prostorem na 92% Adobe RGB. Právě to ho předurčuje k univerzálnímu použití od poloprofesionálního grafického nasazení až po domácí zábavu.

 

 

 

Přímé barvy v aplikacích Adobe CS3 (2. část)

1. srpna 2008, 00.00 | V pokračování článku o přípravě tiskové zakázky obsahující pouze dvě tiskové barvy se v druhém díle zaměříme na InDesign a přípravu dat pro tiskárnu.

 

 

 

Adobe uvedla Reader 9: nové možnosti bezplatného využití PDF

8. července 2008, 00.00 | Přímý přístup k online službám Acrobat.com, rozmanité možnosti komentování PDF dokumentů a vyplňování PDF formulářů, inteligentní náhled přetisků či přímé přehrávání Flash obsahu vloženého do PDF dokumentů: takové jsou jen některé ze zajímavých možností nového Adobe Readeru 9, bezplatného prohlížeče PDF dokumentů, který společnost Adobe uvolnila ke stažení v minulém týdnu. Blíže vám jeho schopnosti představíme v tomto článku.

 

 

 

Novinky u Adobe: Acrobat 9 a Creative Suite 3.3 v prodeji, velké letní slevy na vybrané balíky z CS3 CZ

27. června 2008, 00.00 | Společnost Adobe začala s prodejem rodiny produktů Acrobat 9 a rovněž balíků Creative Suite 3.3, do kterých je právě nový Acrobat (ve verzi Pro) přibalen. Zároveň bylo oznámeno snížení cen balíků CS3 CZ Design Standard/Premium a Web Standard/Premium o plných 25 %, a to na období od 20. 6. do 20. 8. Podrobněji o všech novinkách informujeme v tomto článku.

 

 

 

Adobe Acrobat 9

 

 

 

Adobe uvedla Acrobat 9

3. června 2008, 00.00 | V pondělí 2. 6. představila společnost Adobe Acrobat 9 novou podobu rodiny produktů určených k tvorbě a všestrannému využití formátu PDF. Novinky mimo jiné zahrnují rozšíření možnosti tvorby PDF dokumentů, nové cesty skupinové spolupráce či sdílení dokumentů prostřednictvím služby Acrobat.com, rozšířené možnosti použití PDF coby kontejneru pro různorodý obsah a v neposlední řadě i vylepšení pre-pressových funkcí především co se týká preflightu, práce s barvami či podpory tvorby vrstev. Více informací přinášíme v tomto článku.

 

 

 

Epson uvádí Stylus Pro GS6000

2. června 2008, 00.00 | Epson uvádí velkoformátovou tiskárnu Stylus Pro GS6000, pracující na základě 8-barevného inkoustového systému UltraChrome, který nabízí široký gamut, odolnost proti okolním vlivům a relativně široké spektrum použití. Tiskárna směřuje do oblasti high-end LFP (large format printing).

 

 

 

Strana výpisu

... 29 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: