Polygrafie - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Polygrafie

Konica Minolta představuje: bizhub PRO C5500 a služby jtman/jtweb

26. srpna 2008, 00.00 | Konica Minolta uvádí na trh nový model z řady barevných produkčních strojů – bizhub PRO C5500, dále představuje též nový systém zpracování a správy tiskových objednávek jtman/jtweb. Na co se můžeme těšit?

 

 

 

Adobe InDesign: Čáry nejsou žádné čáry (1. díl)

26. srpna 2008, 00.00 | Pojďme se podrobně podívat na linky a tahy v InDesignu. Pokud zde využijete naplno vlastnosti tahů, obrysů a čar, objeví se před Vámi velmi silný a kreativní nástroj, jež leckdy dokáže svojí, řekl bych až rafinovaností, velmi příjemně překvapit.

 

 

 

Uniware uvádí: 1. evropské centrum bezvodého ofsetu

25. srpna 2008, 03.00 | Společnost Uniware spustila ve spolupráci se společnostmi Sakurai a Toray, koncem července v Hořovicích 1. evropské centrum bezvodého tisku, kde bude možné vidět celý proces tisku – přípravou tiskových desek počínaje a finálním tiskem konče.

 

 

 

Lenovo ohlásilo ThinkPad W700, notebook pro fotografy a designéry

15. srpna 2008, 00.00 | Společnost Lenovo představila dne 12. 8. notebook, jenž je velmi vhodný k pokročilému zpracování digitálních fotografií a počítačové 2D i 3D grafiky. Nabídnout může zabudovaný grafický tablet, prostředky pro kalibraci zobrazení barev, 17palcový displej, pokrývající 72 % gamutu prostoru Adobe RGB, a osazení výkonným vícejádrovým Intel procesorem, velkým množstvím RAM či až třemi pevnými disky. Co dalšího ještě tato novinka přináší a kdy bude dostupná zájemcům?

 

 

 

Adobe Acrobat 9 zblízka: Pre-pressové novinky poprvé - Preflight, standardy, audit trail

12. srpna 2008, 00.00 | Nový Adobe Acrobat ve verzi Pro a Pro Extended přináší řadu zajímavých novinek týkajících se oblasti pre-pressu. V prvním díle jejich představení se zaměříme na preflightový engine daných produktů, který nyní nabízí přehlednější a logičtěji organizované rozhraní, výrazně posílenou podporu standardů (PDF/X, PDF/A, PDF/E) a audit trail, neboli záznam o provedeném preflightu. Čím dané funkce usnadní pre-pressové zpracování?

 

 

 

Eizo FlexScan S2231W: Univerzální LCD monitor nejen pro fotografy a grafiky

6. srpna 2008, 00.00 | Nový širokoúhlý monitor s označením S2231W japonského Eiza zaujme především novou generací panelu S-PVA s rozšířeným barevným prostorem na 92% Adobe RGB. Právě to ho předurčuje k univerzálnímu použití od poloprofesionálního grafického nasazení až po domácí zábavu.

 

 

 

Přímé barvy v aplikacích Adobe CS3 (2. část)

1. srpna 2008, 00.00 | V pokračování článku o přípravě tiskové zakázky obsahující pouze dvě tiskové barvy se v druhém díle zaměříme na InDesign a přípravu dat pro tiskárnu.

 

 

 

Adobe uvedla Reader 9: nové možnosti bezplatného využití PDF

8. července 2008, 00.00 | Přímý přístup k online službám Acrobat.com, rozmanité možnosti komentování PDF dokumentů a vyplňování PDF formulářů, inteligentní náhled přetisků či přímé přehrávání Flash obsahu vloženého do PDF dokumentů: takové jsou jen některé ze zajímavých možností nového Adobe Readeru 9, bezplatného prohlížeče PDF dokumentů, který společnost Adobe uvolnila ke stažení v minulém týdnu. Blíže vám jeho schopnosti představíme v tomto článku.

 

 

 

Novinky u Adobe: Acrobat 9 a Creative Suite 3.3 v prodeji, velké letní slevy na vybrané balíky z CS3 CZ

27. června 2008, 00.00 | Společnost Adobe začala s prodejem rodiny produktů Acrobat 9 a rovněž balíků Creative Suite 3.3, do kterých je právě nový Acrobat (ve verzi Pro) přibalen. Zároveň bylo oznámeno snížení cen balíků CS3 CZ Design Standard/Premium a Web Standard/Premium o plných 25 %, a to na období od 20. 6. do 20. 8. Podrobněji o všech novinkách informujeme v tomto článku.

 

 

 

Adobe Acrobat 9

 

 

 

Strana výpisu

... 29 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: