Vektory - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Vektory

CorelDRAW tutoriál: Hodinky (2. část)

19. května 2010, 00.00 | Druhou částí dokončíme náš tutoriál tvorby hodinek v CorelDRAW. Po minulé části, ve které jsme téměř dokončili ciferník, budeme pokračovat tvorbou ukazatele datumu, nastavením barev a dotvořením těla hodinek.

 

 

 

CorelDRAW tutoriál: Hodinky (1. část)

12. května 2010, 00.00 | V dnešním tutoriále si vyzkoušíme tvorbu vektorových hodinek. Za vzor nám poslouží výrobek s integrovanou pamětí a USB připojením od nejmenované rakouské společnosti.

 

 

 

Toon Boom Animate 2.0: novinka na kreslené vektorové animace

28. dubna 2010, 08.00 | Výkonný animační nástroj z produkce společnosti Toon Boom Animation je opět o něco dokonalejší. Nové funkce editoru přináší či vylepšují především práci s obsahem scény včetně manipulace s texty, dále schopnosti vrstev a také možnosti programu v oblasti inverzní kinematiky, jmenných vzorků barev, exportu Flash animací či OpenGL akcelerace.

 

 

 

Adobe Illustrator CS5: vektorový profík

26. dubna 2010, 00.00 | Vektorové ilustrace, design a grafické návrhy, publikace, kliparty, ikonky a mnoho dalších typů grafických dokumentů lze vytvářet v Adobe Illustratoru, který jednoznačně patří mezi nejdokonalejší vektorové grafické editory současné doby. Zajímá vás, co všechno nová verze programu nabízí? Není toho vůbec málo!

 

 

 

CorelDRAW tutoriál: Logo Sony Ericsson

12. dubna 2010, 00.00 | Myslíte si, že pěkné a složitě vypadající logo, např. Sony Ericsson, lze v CorelDRAW vytvořit jen s obtížemi? Pojďte se přesvědčit o opaku v tomto našem tutoriálu, který je zaměřen především na začínající uživatele.

 

 

 

Adobe Ideas: kreslení na Apple iPadu zdarma

6. dubna 2010, 00.00 | Apple iPad nalezne evidentně i v kreativním sektoru velmi různorodé využití. Svědčí o tom nová kreslicí aplikace Ideas společnosti Adobe, která byla uvedena spolu s příchodem iPadu na trh, a to zcela zdarma. Co vše Ideas umí a jaké další obdobné aplikace jsou k dispozici?

 

 

 

CorelDRAW tutoriál: Pozadí a podklad

15. března 2010, 00.00 | V dnešním tutoriálu si ukážeme, jak udělat zajímavý a dobře použitelný podklad pod naši ilustraci. V několika krocích, se zapojením panelu transformací takto vytvoříme různá pozadí.

 

 

 

CorelDRAW Graphics Suite X5: grafika, ilustrace, web i tvorba publikací

2. března 2010, 00.00 | Úvodní představení patnácté stěžejní verze grafického balíku CorelDRAW Graphics Suite máme již za sebou a je tedy čas podívat se na ni trochu podrobněji. Dnes se budeme zabývat většinou nových či vylepšených funkcí, které nabízí vektorový grafický editor CorelDRAW X5. Jedná se například o přepracovanou správu a manipulaci s barvami, rozšířené exportní funkce, organizér Corel CONNECT, vylepšený modul PowerTRACE a jiné zajímavé novinky.

 

 

 

Corel uvedl CorelDRAW Graphics Suite X5

25. února 2010, 00.00 | Společnost Corel uvedla v tomto týdnu na trh novou podobu svého balíku kreativních aplikací (CorelDRAW a PHOTO-PAINT spolu s dalšími komponentami), snažícího se funkční výbavou i cenou oslovit jak profesionály, tak amatéry. V nové Sute uživatelé mimo jiné naleznou lepší podporu formátů Adobe aplikací, nový nástroj CONNECT pro práci se zdroji, přepracovaný engine správy barev a řadu drobnějších vylepšení mnoha nástrojů. Pojďme si uvedené novinky – předtím, než vám přineseme jejich podrobné recenze – alespoň ve stručnosti shrnout.

 

 

 

CorelDRAW tutoriál: Popsaný zkroucený list

18. února 2010, 00.00 | V tomto článku si vytvoříme list papíru, který bude mít ohnutý roh, stín a bude nalinkován a popsán. Může sloužit jako pozvánka, leták nebo jen coby originální způsob, jak si doma zvýraznit důležité povinnosti.

 

 

 

Strana výpisu

11 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: