Vektory - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Vektory

Mac OS X software: LineForm

2. července 2007, 00.00 | Konkurence Adobe Ilustratoru za hubičku aneb vektorové kreslení levněji a také trochu jinak. Lze v grafické přípravě použít software od nezaběhané firmy? Odpověď hledá tato recenze převzatá ze serveru MujMac.

 

 

 

ConceptDraw 7.0: diagramy a organizační schémata v novém

11. června 2007, 00.00 | Již sedmá verze vektorového grafického editoru na tvorbu nejrůznějších síťových schémat, organizačních, vývojových a databázových diagramů a další specializovaných designů přináší několik novinek, na které se teď společně podíváme.

 

 

 

Softwarové novinky 6/2007: grafika a multimédia

7. června 2007, 00.00 | Květen přinesl velmi bohatou nabídku nejrůznějších konvertorů, grafických editorů, pluginů a utilit z oblasti grafiky a multimédií. Souhrnný přehled těchto aplikací a jejich updatů vám nyní nabízíme.

 

 

 

Adobe Fireworks CS3: editor webové grafiky

22. května 2007, 00.00 | Stejně jako vylepšený Macromedia Dreamweaver se v rodině produktů Creative Suite 3 objevila i nová verze univerzálního vektorového a bitmapového editoru
Fireworks. Představení programu a zejména jeho nových funkcí a vlastností vám nyní nabízíme.

 

 

 

Adobe ukončila vývoj FreeHandu

18. května 2007, 00.00 | Očekávané se stalo bohužel skutečností a společnost Adobe ohlásila, že končí s dalším vývojem známého ilustračního programu FreeHand. Podrobnosti k dané události naleznete v tomto článku.

 

 

 

Softwarové novinky 5/2007: grafika a multimédia

15. května 2007, 00.00 | V dubnu se na softwarovém trhu objevila v oblasti grafiky a multimédií slušná řádka nových programů či updatů stávajících aplikací, utilit a pluginů. Pravidelný souhrnný přehled všech novinek vám nyní nabízíme.

 

 

 

Adobe Creative Suite 3: Tvorba mobilního obsahu

17. dubna 2007, 00.00 | Zajímají vás možnosti tvorby obsahu pro zařízení, jako jsou mobilní telefony? Pak byste neměli přehlédnout tento článek, ve kterém se věnujeme tomu, jaké nové nástroje v daném směru nabízí nastupující Adobe Creative Suite 3.

 

 

 

Illustrator CS3: co přináší nového?

13. dubna 2007, 00.00 | Poměrně významná vylepšení a rozšíření nástrojů užívaných při rutinních úkonech, nástroj Live Color pro inovativní práci s barvami či úzké provázání s aplikací Flash. Takové jsou hlavní novinky Illustratoru CS3, na které se blíže díváme v tomto článku.

 

 

 

Knižní novinka: Zabijácké tipy pro váš Illustrator

11. dubna 2007, 00.00 | Vydavatelství Grada nedávno rozšířilo svou edici "Tipy a triky" o titul "Adobe Illustrator CS2", věnovaný použití Adobe Illustratoru ve verzi CS2 i verzích nižších. Na více jak 300 stranách naleznou začátečníci i zkušení uživatelé rozmanité užitečné tipy, usnadňující či zefektivňující práci v daném programu. Více již v naši recenzi.

 

 

 

Corel Digital Media Day v Praze!

19. března 2007, 00.00 | Společnost Corel pořádá 27. března v Praze velkou prezentaci nové české verze svého editoru Paint Shop Pro Photo XI a kreslířského nástroje Painter ve verzi X. Prezentovat je budou přední čeští i zahraniční odborníci. Účast je bezplatná pro včas registrované zájemce.

 

 

 

Strana výpisu

... 20 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: