Vektory - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Vektory

SWiSH Max2: editor Flash animací

12. února 2009, 00.00 | Cenově dostupný editor Flash animací a prezentací SWiSH Max2 nabízí poměrně kvalitní WYSIWYG prostředí, časovou osu, integrovaný editor skriptů a mimo solidních exportních funkcí také především knihovnu několika set vektorových objektů + Flash komponent a také přes 350 multimediálních efektů. Představení hlavních funkcí editoru vám dnes nabízíme.

 

 

 

BABY UNIVERSE BPT-Pro2: další CAD plugin pro Adobe Illustrator

6. února 2009, 00.00 | Plugin BPT-Pro2 je k dispozici pro Adobe Illustrator 8/9/10 až CS3 a umožňuje v Illustratoru kreslit a kótovat 2D CAD technické či architektonické výkresy, včetně jejich legend a výpisů materiálů. Nabízíme vám představení tohoto cenově dostupného doplňku s cenou 110 USD.

 

 

 

CorelDRAW X4 Service Pack 2: aktualizace grafického editoru

28. ledna 2009, 00.00 | Společnost Corel před časem vydala druhý servisní balíček ke svému stěžejnímu produktu CorelDRAW. Najdete v něm podporu aktuálních RAW formátů digitálních fotoaparátů, několik drobných inovací a především slušnou řádku oprav stávajících funkcí editoru. Oficiální přehled změn a novinek v balíku CorelDRAW X4 SP2 najdete v článku.

 

 

 

Hot Door CADtools 6: technické výkresy v Adobe Illustratoru

26. ledna 2009, 00.00 | CADtools je plugin pro Adobe Illustrator na pohodlné interaktivní kótování objektů pro klasické a také pro izometrické objekty, které lze prostřednictvím CADtools také vytvářet a editovat. Plugin nabízí i řadu dalších funkci souvisejících s měřením objektů, jejich měřítkem a dělením na části. Popis aktuální šesté verze CADtools vám nyní nabízíme.

 

 

 

Adobe MAX 2008: Dýchejte AIR a buďte FLEX

2. prosince 2008, 00.00 | Adobe MAX otevřela své brány a my vám přinášíme první reportáž přímo z Milána. Na co sází vývojáři Adobe a jak vnímají budoucnost Internetu? Jaký je rozdíl mezi vývojářskými konferencemi MAX od Adobe a MIX Microsoftu?

 

 

 

Adobe ohlásila bezpečnostní zranitelnost Illustratoru CS2 pro Mac OS X

19. září 2008, 00.00 | Spíše kuriózní, ale přece jen poměrně zajímavé, je nedávné oznámení Adobe o odhalení bezpečnostní chyby Illustratoru CS2 pro Mac OS X, dovolující provedení nežádoucího kódu. Hrozí počítačům kreativních uživatelů nějaké reálné nebezpečí?

 

 

 

Adobe představí 23. 9. Creative Suite 4

5. září 2008, 00.00 | Společnost Adobe oznámila, že dne 23. 9. představí formou webcastu zaregistrovaným zájemcům poprvé vlastnosti připravované nové generace designérských a publikačních aplikací Creative Suite. Co vše lze od Creative Suite 4 očekávat?

 

 

 

Toon Boom Studio 4.5: vylepšený editor 2D vektorových animací

1. září 2008, 00.00 | Nová verze oblíbeného vektorového editoru na tvorbu 2D animací a komiksů přináší například rozšířené importní a exportní moduly, vylepšenou práci stylem drag&drop a podporu rotoscopingu. Podrobnosti o programu se dočtete v článku.

 

 

 

Xara Xtreme (Pro) 4: Grafika v kostce

20. srpna 2008, 00.00 | Když byl v roce 1995 uveden na trh program Xara Xtreme, znamenal revoluci v podobě možnosti kombinovat vektorovou a bitmapovou grafiku v reálném čase. Jaká je jeho nejnovější verze?

 

 

 

Toon Boom Pencil Check Pro 7.4: tvorba a testování vektorových animací

8. srpna 2008, 00.00 | Specializovaný grafický editor na tvorbu a především sestavování a zkoušení 2D vektorových animací, včetně zvukového doprovodu, má ve své nabídce společnost Toom Boom Animation. Na možnosti tohoto programu určeného jak klasickým domácím, tak i náročnějším uživatelům a zejména animačním studiím se nyní podíváme trochu podrobněji.

 

 

 

Strana výpisu

... 16 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: