Vektory - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Vektory

Digital Film Tools Power Stroke 1.0: kolorizace fotografií (nejen) v Adobe Photoshopu

16. dubna 2008, 00.00 | Obarvování černobílých fotografií nebo naopak přebarvení míst na barevných snímcích je doménou pluginu Power Stroke, určeného nejen pro Adobe Photoshop a programy kompatibilní s jeho pluginy, ale i efektový videoeditor AfterEffects. Plugin používá podobně jako některé maskovací nástroje technologie definování přibližných či přesných vektorových masek a jeho představení vám nyní nabízíme.

 

 

 

Výsledky 1. kola soutěže Vymaluj si notebook

14. dubna 2008, 00.00 | Soutěž Vymaluj si notebook se přehoupla do druhého kola a my vám přinášíme výsledky kola prvního. Celkem bylo do prvního kola nominováno 172 prací.

 

 

 

COLOURlovers, aneb komunita milovníků barev

14. března 2008, 00.00 | Hledáte vhodnou kombinaci barev pro návrh webu či tištěné publikace? Zajímají vás trendy ve využívání barev v různých oblastech designu? Nebo byste si rádi s jinými uživateli podiskutovali o tom, jakým způsobem nejlépe použít určitou barvu či kombinaci barev? Pro tyto i další účely se rozhodně vyplatí navštívit komunitní server COLOURlovers, který blíže představujeme v tomto článku.

 

 

 

Adobe kuler: stále lepší řešení pro harmonické barvy

5. března 2008, 00.00 | Webová služba Adobe kuler nabízí již více jak rok zajímavé nástroje pro tvorbu skupin harmonických barev a jejich využití v publikačních aplikacích. Nedávno Adobe uvedla novou podobu podpůrné AIR aplikace, dovolující s kuler funkcemi pracovat i offline. Co konkrétně tato novinka přináší? A jak vlastně funguje kuler samotný? To jsou otázky, na které se pokoušíme odpovědět v tomto článku.

 

 

 

Soutěž - Vymaluj si notebook

3. března 2008, 00.00 | Ve spolupráci s časopisem CLICK! a sponzory jsme pro vás připravili soutěž,ve které můžete za svoji kresbu, koláž, montáž či render získat notebook Toshiba, tablet Wacom Cintiq, software Corel Painter X a řadu dalších atraktivních cen. Předveďte svou kreativitu na téma "Země vycházejícího slunce".

 

 

 

Toon Boom Storyboard Pro 8.1: profesionální vektorový skicák

13. února 2008, 00.00 | Filmové scénáře, momentální nápady, ručně kreslené animace a další podobné věci týkající se grafiky a zvuku umí rychle zpracovat vektorový grafický editor
Storyboard, který vychází z velmi známého animačního editoru Toon Boom Studio. Na možnosti a funkce Toon Boom Storyboard se nyní podíváme trochu podrobněji.

 

 

 

CorelDRAW Graphics Suite X4: nová verze designérských nástrojů Corelu přichází

25. ledna 2008, 00.00 | Společnost Corel nabídla v těchto dnech uživatelům novou verzi svého balíku designérských nástrojů, zahrnující zejména vektorový ilustrační program CorelDRAW a bitmapový editor PHOTO-PAINT. V seznamu více jak 50 novinek lze najít například přepracované uživatelské rozhraní, nové nástroje pro práci s textem, písmy, vrstvami, tabulkami a digitálními fotografiemi, či též třeba integraci s Windows Vista a rozšířenou podporu formátů jiných grafických a kancelářských aplikací. Více se danými novinkami zabýváme v tomto článku.

 

 

 

Toon Boom Studio 4.0: 2D vektorový animační editor v nové verzi

27. prosince 2007, 00.00 | V pořadí již čtvrtá stěžejní verze poloprofesionálního editoru 2D vektorových animací přináší několik zajímavých novinek, na které se teď podíváme trochu
podrobněji.

 

 

 

Hot Door MultiPage 4: vícestránkové dokumenty v Adobe Illustratoru

30. listopadu 2007, 00.00 | Možnost pracovat s vícestránkovými dokumenty v Adobe Illustratoru je pro leckoho vysoce žádoucí,
a s použitím doplňku MultiPage ji lze realizovat víc jak dobře. Představení
aktuální, již čtvrté verze daného pluginu vám nyní nabízíme.

 

 

 

Knižní novinka: Mistrovství v Adobe Illustrator

13. listopadu 2007, 00.00 | Díky vydavatelství CPress se na český knižní trh nedávno dostal překlad populárního titulu "The Adobe Illustrator CS2 WOW! Book". Kniha přináší nevšední dávku informací týkajících se nejrůznějšího užití Adobe Illustratoru CS2 v tiskové i elektronické produkci, které autorka Sharon Steuerová shromáždila ve spolupráci s více jak stovkou kreativců a znalců Illustratoru. Recenzi dané publikace vám nyní přinášíme.

 

 

 

Strana výpisu

... 18 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: