Vektory - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Vektory

Real-DRAW PRO 4.0: je libo vektory, nebo raději bitmapy?

7. listopadu 2007, 00.00 | Grafický editor Real-DRAW PRO nabízí nástroje na zpracování a tvorbu různých grafických ilustrací a představuje relativně levné řešení pro editaci
vektorové i bitmapové grafiky. Na celkové možnosti tohoto programu se nyní podíváme.

 

 

 

Softwarové novinky 11/2007: grafika a multimédia

1. listopadu 2007, 00.00 | Podobně jako u softwarových novinek z oblasti
prepressu také oblast grafiky a multimédií přináší každý měsíc spoustu novinek. Mimo konvertorů, prohlížečů a editorů obrázků či fotografií v přehledu najdete také
řadu pluginů pro Photoshop, tvorbu a vypalování DVD prezentací aj.

 

 

 

Softwarové novinky 11/2007: prepress

31. října 2007, 00.00 | Říjnové softwarové novinky z oblasti prepressu jsou tady.
V souhrnném přehledu jako obvykle najdete celou řadu PDF editorů a konvertorů, skriptů, pluginů, extenzí, prohlížečů a správců písem a různých doplňkových utilit.

 

 

 

Adobe MAX 2007 Europe: budoucnost publikování podle Adobe

17. října 2007, 00.00 | Flash, Flex, AIR, ColdFusion, PDF, Creative Suite: tyto i mnohé další názvy publikačních technologií a nástrojů společnosti Adobe zazněly a zazní od pondělka do čtvrtka ve španělské Barceloně nesčetněkrát. Koná se zde totiž - poprvé na evropské půdě - setkání vývojářů webových aplikací, designérů a dalších uživatelů Adobe technologií. Akce jsme se zúčastnili i my, abychom vám z ní tímto mohli přinést exkluzivní zpravodajství. Jak vypadá současná strategie Adobe pro publikační průmysl?

 

 

 

Shinycore Path Styler Pro 1.5: obrysové efekty pro Adobe Illustrator a Photoshop

10. října 2007, 00.00 | 3D obrysové, respektive bevel efekty lze vytvářet prakticky v každém bitmapovém i vektorovém grafickém editoru. Path Styler je zajímavý tím, že nejen v Illustratoru, ale i Photoshopu používá jako zdroj výběru pro efekty výhradně vektorové cesty a dosahuje tudíž velmi kvalitních výsledků. Popis aktuální verze pluginu vám dnes nabízíme.

 

 

 

Grafika News 18/2007 (0,8 MB)

17. září 2007, 00.00 | Vyšlo 13. 9. 2007. Obsahuje novinky z oblasti pre-pressu, tisku, elektronického publikování, digitální fotografie a produktů společnosti Apple na celkem 20ti stranách. Hlavní témata: Adobe InDesign CS3 GREP, Apple Final Cut Studio 2, Epson Stylus Pro x450. PDF formát (0,8 MB).

 

 

 

Gradual Software SWITCH 07: nová verze systému pro automatizaci v pre-pressu

11. září 2007, 00.00 | Automatizace internetových přenosů, archivace, preflightu, úprav či konverzí do PDF: tyto i mnohé další úkony dovoluje pomocí vlastních modulů i obvyklých nástrojů používaných na pre-pressových pracovištích zajistit cenově a výkonnostně poměrně atraktivní řada produktů SWITCH. Nedávno se dočkala nové podoby 07, kterou blíže představujeme v tomto článku.

 

 

 

Softwarové novinky 9/2007: prepress

30. srpna 2007, 00.00 | Poslední prázdninové týdny jsou za námi, a na vás proto čeká přehled softwarových novinek, které se v oblasti prepressu objevily či byly ohlášeny v průběhu měsíce srpna.

 

 

 

Hot Door CADtools 5: technické výkresy v Adobe Illustratoru

25. července 2007, 00.00 | Nová verze pluginu pro Adobe Illustrator, určeného k manipulaci s klasickými 2D a izometrickými CAD objekty, přesnému kótování a snadné tvorbě popisek
objektů může významně usnadnit občasnou práci například s různými technickými výkresy. Představení již páté stěžejní verze CADtools a také jejího doplňku Hot Door
CADpatterns, nabízejícího mnoho zajímavých vektorových vzorů pro technické ilustrace, vám nyní nabízíme.

 

 

 

Softwarové novinky 7/2007: prepress

10. července 2007, 00.00 | Prázdninové období je před námi a pravidelný příděl softwarových novinek z oblasti prepressu zase za námi.
Tak jako prakticky každý měsíc, i červen přinesl řadu zajímavých pluginů, PDF konvertorů, editorů a updatů stávajících aplikací, jejichž souhrnný přehled vám nyní nabízíme.

 

 

 

Strana výpisu

... 19 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: