Apple - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Apple

Na trh konečně přichází Final Cut Server

10. dubna 2008, 00.00 | Téměř rok poté, co ho Apple oznámil, se k zákazníkům skutečně dostává Final Cut Server, řešení pro serverovou správu multimédií a automatizaci workflow v oblasti zpracování a vysílání digitálního videa, určené zejména pro uživatele střihového softwaru Final Cut Studio. Blíže si danou novinku představíme v tomto článku, převzatém ze serveru MujMac.

 

 

 

Zprávy spojené s Macy: Mac mini zůstává naživu, práce na Aqua verzi OpenOffice pokročily a Safari 3.1 pracuje skutečně rychle.

25. března 2008, 00.00 | AppleInsider odvolává své tvrzení o skonu Macu mini, nejmenší stolní Mac se má dočkat modernizace. Vývojový tým OpenOffice vydal další vývojovou verzi balíku přímo pro Mac OS X, nevyžadující X11. A Computerworld otestoval rychlost Safari 3.1 s výbornými výsledky, nelibost však budí přibalení Safari k iTunes pro Windows.

 

 

 

Vydáno Safari 3.1 a nová bezpečnostní aktualizace Mac OS X

19. března 2008, 00.00 | Apple vydal webový prohlížeč Safari 3.1 pro Mac OS X a pro Windows. A objevila se rozsáhlá bezpečnostní aktualizace Mac OS X, jak pro klienta, tak pro Server.

 

 

 

Test nových MacBooků Pro, údajná inovace iMaců a Macu mini a Parallels Server ve veřejné beta verzi

10. března 2008, 00.00 | Macworld zevrubněji otestoval nové Macy Pro, včetně výdrže baterie. MacScoop tvrdí, že se iMacy a Macy mini brzy dočkají 45nm procesorů Penryn. A byla vydána veřejná verze Parallels Serveru, avšak pouze s omezenou podporou Mac OS X.

 

 

 

Apple Mac Pro - Osm jader pod taktovkou ovocnáře

5. března 2008, 00.00 | Společnost Apple postupně přidala k produkci hardwaru a softwaru prodej hudby, filmů, hudebních přehrávačů a telefonů.
Ačkoliv by se mohlo zdát, že počítače a operační systém Mac OS X firmu už tolik nezajímají, není tomu tak. Apple v součas-
nosti nabízí řadu pokročilých aplikací zaměřených na hudbu (Logic Pro), střih videa (Final Cut Pro) a fotografii (Aperture).
Všechny vyžadují v profesionálním nasazení maximální výkon, který přinášejí pracovní stanice Mac Pro.

 

 

 

Nové benchmarkové testy: Mac Pro s GeForce 8800 GT a nové MacBooky Pro

28. února 2008, 00.00 | Macworld otestoval nový Mac Pro s grafickou kartou nVidia GeForce 8800 GT. A Primate Labs porovnala svými výkonnostními testy staré a nové MacBooky Pro.

 

 

 

Apple uvedl modernizované MacBooky a MacBooky Pro

27. února 2008, 02.00 | Apple včera podle očekávání představil inovované MacBooky Pro, modernizace se však dočkaly také MacBooky.

 

 

 

Leopard zblízka: Preview podruhé

22. února 2008, 09.00 | Snadné úpravy rozměrů, hromadné zpracování, tvorba nepravidelně formovaných výběrů s uložením prostřednictvím alfa kanálu či též podpora jednodušších montáží obrazového obsahu, GPS informací u fotografií, anotování a tisku obrázkových archů. Takové jsou hlavní novinky, které přináší aplikace Preview v případě práce s obrázky. Blíže si je představíme v tomto článku.

 

 

 

Leopard zblízka: Preview poprvé

15. února 2008, 00.00 | Aplikace Preview, určená v Mac OS X k prohlížení a zpracování obrázků a PDF dokumentů, doznala v Leopardovi řady zajímavých vylepšení a rozšíření. Rádi bychom vám je představili blíže, přičemž v této první části našeho článku se budeme věnovat novinkám týkajícím se práce s PDF. Ty obnášejí především rozmanitou manipulaci s dokumenty na úrovni stránek a dále rozšířený aparát pro komentování PDF dokumentů. Jak fungují příslušné nástroje a k čemu všemu mohou být dobré?

 

 

 

Vydán Mac OS X 10.5.2, Acrobat 8.1.2 kompatibilní s Leopardem a nové Safari bude mnohem rychlejší

12. února 2008, 00.00 | Apple uvolnil ostrou verzi Mac OS X 10.5.2. Adobe Acrobat 8.1.2 je konečně kompatibilní s Leopardem. A podle předběžných testů se zdá, že nová verze Safari bude podstatně rychlejší než ta stávající.

 

 

 

Strana výpisu

... 27 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: