Apple - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Apple

Softwarové novinky Applu

26. října 2009, 00.00 | Podpora Windows 7 v Boot Campu přijde až později. Objevila se první letošní aktualizace Pro Applications Update pro Final Cut Studio. Apple vydal serverový diagnostický software pro Snow Leopard Server. A oznámil, že končí s projektem ZFS pro Mac OS X.

 

 

 

Apple nenápadně vylepšil také Airport Extreme a Time Capsule

24. října 2009, 00.00 | Vedle mnoha jiných hardwarových novinek Apple v úterý zrychlil rádiovou komunikaci svých bezdrátových základnových stanic a zvýšil účinnost zálohování na Time Capsule.

 

 

 

Modernizovaný bílý MacBook vyvolává smíšené pocity

23. října 2009, 00.00 | Přepracovaný polykarbonátový MacBook sice přináší řadu vítaných novinek, ale některá rozhodnutí Applu snižují jeho přitažlivost.

 

 

 

Nové iMacy přinášejí opravdu hodně změn

22. října 2009, 00.00 | iMacy prošly rozsáhlou modernizací, jež změnila jejich pouzdra a obrazovky a brzy se začne prodávat i první model s procesorem Nehalem.

 

 

 

Menší modernizace se dočkaly též Macy mini

22. října 2009, 00.00 | Nejmenší stolní Macy dostaly rychlejší procesory, více RAM a větší disky, velmi zajímavá je však především nová serverová konfigurace.

 

 

 

Předběžná zpráva o novém hardwaru Applu

21. října 2009, 00.00 | Podle očekávání Apple uvedl v úterý výrazně inovované iMacy, mírně posílené Macy mini, zásadně přepracovaný plastový MacBook a zcela novou myš Magic Mouse.

 

 

 

Přicházejí tiskové utility pro iPhone

19. října 2009, 00.00 | Aplikace pro iPhone dnes zvládají nejrůznější úlohy (pokud je ovšem Apple vůbec povolí), a tak není divu, že se počaly objevovat též utility usnadňující tisk přímo z telefonu. V tomto článku se podíváme na dvě z nich: Print Magic a Canon Easy-PhotoPrint.

 

 

 

Apple podporuje standard Wi-Fi Direct

16. října 2009, 00.00 | Sdružení Wi-Fi Alliance představilo nový standard Wi-Fi Direct pro P2P propojování bezdrátových Wi-Fi zařízení, mezi jeho zastánce patří také Apple.

 

 

 

Mac OS X software: Data Rescue 3 přináší nové uživatelské rozhraní a zrychlení práce

14. října 2009, 00.00 | Nejlepším řešením je samozřejmě zálohovat všechna důležitá data, ale protože Murphyho zákony platí univerzálně, mohou nastat situace, kdy nechtěně smažete ještě nezálohované soubory anebo se poškodí disk, na němž byly uloženy. V takovém případě poslední naději dávají specializované utility pro obnovu dat, mezi nimiž si získal značnou oblibu program Data Rescue firmy Prosoft Engineering. A nyní Prosoft Engineering vydala významnou novou verzi této své záchranné utility, Data Rescue 3.

 

 

 

Adobe Photoshop.com Mobile nyní i pro iPhone

12. října 2009, 00.00 | Společnost Adobe nabízí již po nějaký čas online službu Photoshop.com, určenou k sdílení, správě a dílčím úpravám digitálních fotografií prostřednictvím Internetu. Před několika dny zveřejnila klienta dané služby pro Apple iPhone. Jaké funkce Photoshop.com lze jeho prostřednictvím využívat?

 

 

 

Strana výpisu

... 18 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: