Apple - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Apple

Aperture 3 - mistr nedestruktivních úprav fotografií

23. června 2010, 00.00 | Po roce vám nabízíme aktualizovaný seriál o Apple Aperture. verze 3.0 přinesla řadu zásadních změn a nových funkcí, a proto jsme se rozhodli aktualizovat a doplnit seriál o tomto programu určeným všem fotografům.

 

 

 

Benchmarkové testy nového Macu mini

22. června 2010, 00.00 | Macworld provedl benchmarkové testy klientského modelu modernizovaného Macu mini, podle očekávání podal výkony téměř shodné s modernizovaným bílým MacBookem, hlavní změnu představuje zdvojnásobení výkonu grafiky.

 

 

 

Apple uvedl výrazně modernizované Macy mini

17. června 2010, 00.00 | Bez velké publicity se objevily nové Macy mini. Podle očekávání přinesly grafiku GeForce 320M a rozhraní HDMI, ale navíc používají zcela nové unibody pouzdro, avšak cena klientského modelu citelně vzrostla.

 

 

 

Adobe uvedla Photoshop Lightroom 3

11. června 2010, 00.00 | Společnost Adobe uvedla v tomto týdnu na trh ostrou verzi svého produktu pro profesionální zpracování Raw snímků Lightroom 3. Co vše daná novinka přináší?

 

 

 

Softwarové novinky týkající se Maců

7. června 2010, 00.00 | Insider Software nabízí autoaktivační zásuvné moduly FontAgent Pro 4 pro aplikace Creative Suite 5 na Macu. Apple spustil stránku HTML5 Showcase, její ukázky možností HTML5 však fungují pouze v Safari. Vývojářská verze prohlížeče Chrome přidala podporu formátu WebM. A možná se chystá Adobe Audition pro Mac OS X.

 

 

 

Zprávy o iPadu

1. června 2010, 00.00 | Začal prodej iPadu v devíti dalších zemích, za značného zájmu zákazníků a též odhady prodeje jsou velice optimistické. Někteří evropští nakladatelé váhají se zařazením svých knih do nabídky iBookstore a Apple vydal návod, jak u něj publikovat knihy vlastním nákladem. NBC a Time Warner odmítají podporovat HTML5 video pro iPad. Adobe zvažuje prohlížeč PSD souborů pro iPad. A aplikace Air Display změní iPad v rozšiřující dotykový monitor pro Mac.

 

 

 

Vyšel časopis Wired jako aplikace pro iPad

28. května 2010, 00.00 | Známý časopis Wired se poprvé objevil v rozšířené elektronické podobě jako aplikace iPadu. Obsah sice byl připraven nástroji Adobe, ale nová omezení Applu si vynutila přepracování užité technologie. A první údaje o počtu stažení vypadají docela nadějně.

 

 

 

Apple skutečně uvedl modernizovaný bílý MacBook

20. května 2010, 00.00 | Bez velké publicity se objevil modernizovaný bílý MacBook. Nasazuje 2,4GHz procesor Core 2 Duo a novou integrovanou grafiku GeForce 320M, za nezměněnou cenu 999 USD.

 

 

 

Testy nového 17“ MacBooku Pro

7. května 2010, 09.00 | V rámci recenze provedl Macworld testy výkonnosti a výdrže baterie nové standardní konfigurace 17“ MacBooku Pro, výsledky se hodně podobají hodnotám středního 15“ modelu.

 

 

 

Neshody mezi Adobe a Applem kvůli technologii Flash pokračují

3. května 2010, 00.00 | To, že Apple (a zejména Steve Jobs) se vůči technologii Flash staví značně odmítavě, není žádné tajemství, minulý čtvrtek ovšem stanovisko Applu jasně zformuloval Steve Jobs svým otevřeným dopisem „Thoughts on Flash“ (Myšlenky k Flashi), v němž Flash prohlásil za vlastnický, uzavřený a nevhodný pro mobilní zařízení. Odpověď Adobe na sebe pochopitelně nedala dlouho čekat, ještě ve čtvrtek generální ředitel Adobe Shantanu Narayen poskytl rozhovor deníku Wall Street Journal. Jaký je jeho pohled na věc?

 

 

 

Strana výpisu

11 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: