Apple - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Apple

Apple začal potichu opět nabízet matný displej pro 15“ MacBooky Pro

12. srpna 2009, 00.00 | Potvrdily se červencové náznaky, že Apple bude dodávat matné displeje pro více Maců, nyní lze tuto variantu obrazovky získat za příplatek 50 USD také pro 15“ MacBooky Pro.

 

 

 

Aperture: Lupa, jak ji neznáte

7. srpna 2009, 00.00 | Nástroj lupy patří mezi jednu z často vyzdvihovaných předností Apple Aperture 2. Pojďme se podrobně podívat, co všechno nám může nabídnout a v čem se liší přístup Apple k zvětšovacímu sklu ve srovnání s konkurencí.

 

 

 

Apple vydal Mac OS X 10.5.8

7. srpna 2009, 00.00 | Ve středu Apple uvolnil jednu z posledních (ne-li vůbec poslední) aktualizací Leoparda, Mac OS X 10.5.8, jak v klientské, tak v serverové variantě. A současně zpřístupnil novou bezpečnostní aktualizaci pro předcházející Mac OS X 10.4 Tiger.

 

 

 

NBD aneb rozšířená záruka Apple v praxi

4. srpna 2009, 00.00 | Lehce nedobrovolně jsme měli možnost vyzkoušet v praxi české fungování Next Business Day rozšířené záruky od Applu. Jak taková služba funguje v ČR v praxi?

 

 

 

Adaptér z DVI na Mini DisplayPort

3. srpna 2009, 00.00 | Atlona oznámila nový adaptér, umožňující na DVI port počítače připojit monitor s Mini DisplayPortem, půjde však o značně nákladné řešení.

 

 

 

Test: Jak se z 13" MacBooku stal MacBook Pro

30. července 2009, 00.00 | Když Apple uvedl nové 13“ MacBooky Pro, potěšil všechny ty, co uvažovali o malém notebooku. Zároveň příliš nepotěšil uživatele MacBooků koupených v posledním půl roce, protože novinka přinesla vše, co jim chybělo za stejné peníze. Porovnali jsme oba počítače v praxi. Zaslouží si malé MacBooky přívlastek PRO?

 

 

 

Zásuvné moduly pro Aperture a iPhoto dovolují posílat fotografie Twitterem

29. července 2009, 00.00 | Blue Crowbar Software nabízí zásuvné moduly do programů Aperture a iPhoto, které umožní snadné odesílání fotografií a videa prostřednictvím služby Twitter.

 

 

 

Začínají být dostupné potřebné adaptéry a kabely pro Mini DisplayPort

27. července 2009, 00.00 | Když Apple poprvé použil zobrazovací rozhraní Mini DisplayPort ve svých noteboocích, bylo obtížné najít pro něj vyhovující periférie. Apple sice nadále nabízí pouze nejzákladnější adaptéry, ale v USA se už dá sehnat většina potřebných adaptérů a převodních kabelů od třetích výrobců.

 

 

 

Apple vydal novou verzi Final Cut Studia

24. července 2009, 00.00 | Významná nová aktualizace profesionálního balíku Applu pro střih videa přináší přes 100 nových funkcí a nové verze programů Final Cut Pro, Motion, Soundtrack Pro, Color a Compressor. A současně Apple uvolnil Final Cut Server 1.5.

 

 

 

Aperture: Uživatelské rozhraní pod lupou

24. července 2009, 00.00 | Dnes si podrobně vysvětlíme uživatelské rozhraní Aperture a přidáme kopec praktických klávesových zkratek. Pojďte se seznámit s prostředím Apple Aperture 2.

 

 

 

Strana výpisu

... 20 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: