Apple - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Apple

Výkonnostní testy modernizovaného bílého Apple MacBooku

13. února 2009, 00.00 | Macworld provedl aplikační benchmarkové testy nedávno zmodernizovaného bílého 2GHz MacBooku a zjistil, že za svými dražšími hliníkovými příbuznými nijak zvlášť nezaostává. Podrobnosti prinášíme v tomto článku.

 

 

 

Zásuvné moduly ToonIt! a Knoll Light Factory rozšiřují možnosti Aperture

9. února 2009, 00.00 | Možnosti profesionálního nástroje pro práci s digitálními fotografiemi Apple Aperture nyní rozšířily dva zásuvné moduly společnosti Digital Anarchy, známé z dřívějška v podobě pro Photoshop. Knoll Light Factory dovoluje navrhovat a uplatňovat na snímky světelné efekty, ToonIt! zase pomáhá změnit fotografie reálných scén v obrázky ve stylu kreslených filmů a komiksů. Možnosti obou modulů blíže představujeme v tomto článku.

 

 

 

Apple potichu zmodernizoval bílý 13“ MacBook

23. ledna 2009, 00.00 | Když Apple v říjnu loňského roku uvedl nové MacBooky a MacBooky Pro s hliníkovými „unibody“ pouzdry, ponechal ve své nabídce jediný notebook s původním plastovým (polykarbonátovým) pouzdrem, bílý 13“ MacBook, v němž zachoval původní elektroniku, avšak jeho cenu snížil na 999 USD a tak z něj udělal úvodní model pro zvláště šetřivé zákazníky. Téměř všichni se domnívali, že Apple tento stroj již nechá nezměněný, avšak ve středu jsme se dočkali překvapení, modernizován totiž byl i tenhle MacBook.

 

 

 

Uživatelský pohled: Z Linuxu na Mac OS X

20. ledna 2009, 00.00 | Po více než šesti letech s Linuxem na desktopu jsem si chtěl vyzkoušet něco jiného. Rozhodl
jsem se pro Macintosh. Tento článek je o začátcích používání tohoto stále populárnějšího
systému z pohledu vývojáře.

 

 

 

Macworld 2009: Nový MacBook Pro 17" se představuje

8. ledna 2009, 00.00 | Apple nahradil svůj stávající nejvyšší notebookový model sedmnáctipalcového MacBooku Pro novou generací. Co všechno nabídne novinka a nakolik dává smysl upgrade pro stávající uživatele?

 

 

 

Macworld 2009: Keynote přinesla iLife, iWork a nový MacBook Pro

7. ledna 2009, 00.00 | Phil Shiller má za sebou premiéru a zároveň i derniéru jako hlavní řečník na Macworld keynote. Fanoušky Applu obdaroval novými softwarovými balíky iLife a iWork 09. Z hardwarových novinek přišel pouze 17“ MacBook Pro, který tipoval jen málokdo. Jaká byla keynote a co bude znamenat pro budoucnost Applu?

 

 

 

Macworld Expo 2009: Hrdě hledí do nejisté budoucnosti

6. ledna 2009, 00.00 | V San Francisku startuje letošní ročník veletrhu a konference Macworld Expo. Po ohlášení Applu, že se letos účastní naposledy a odřeknutí účasti Steva Jobse, se hodně spekulovalo o jeho budoucnosti či zániku. Jaká je realita přímo v San Francisku?

 

 

 

Apple se stahuje z Macworld Expa, pařížské Apple Expo zrušeno, prodej Maců v USA stagnuje

19. prosince 2008, 00.00 | Apple v roce 2009 vystavuje na Macworld Expu naposled a projev tam nepřednese Steve Jobs. Také pařížské Apple Expo bylo natrvalo zrušeno. A předběžné výsledky prodeje Maců v USA za listopad ukazují, že odbyt stolních Maců značně vázne.

 

 

 

Time Machine v praxi: Když potřebujete obnovit celý počítač

16. prosince 2008, 00.00 | Co dělat když se vám rozbije hard disk nebo přijdete jinou cestou o celý operační systém? Pokud jste na Macovi používali Time Machine, máme pro vás návod na velmi rychlou obnovu celého systému a všech dat. Vyzkoušeno v praxi!

 

 

 

Apple zřejmě připravuje 3D rozhraní pro Mac OS X

15. prosince 2008, 00.00 | Mac OS X 10.5.6 představuje nejbližší budoucnost, ale Apple pochopitelně pracuje i na jeho změnách pro budoucnost vzdálenější. Podrobnosti sice úzkostlivě tají, avšak občas přece jen něco pronikne na veřejnost, pokud si Apple určité věci nechá patentovat. Z patentových žádostí zveřejněných minulý týden vzbudila zájem hlavně ta, jež popisuje „vícerozměrnou pracovní plochu“ („Multi-Dimensional Desktop“) Mac OS X. Jak by mohlo vypadat uživatelské rozhraní příštích Maců?

 

 

 

Strana výpisu

... 24 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: