Apple - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce
Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

 

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:Apple

Apple Expo 2005 - první dny v Paříži

19. září 2005, 00.00 | Jak asi víte, v úterý 20. září začíná pařížské Apple Expo. Výstava, která patří k stěžejním akcím na starém kontinentě má tento rok poněkud jiný "formát" a zásadně se liší od předchozích ročníků. Tato změna se projeví především úterní Keynote Steva Jobse.

 

 

 

Chytáme digitální televizi s PowerBookem a Formac DVB watchandgo

17. srpna 2005, 00.00 | Do redakce nám na testování dorazil produkt německé společnost Formac nazvaný watchandgo. Jedná se o PCMCIA kartu s anténou, která umožní v PowerBooku sledovat vysílání digitální televize kdekoliv, kde je signál dostatečně silný. I když je vysílání digitální televize u nás zatím ve fázi testování, pustil jsem se testování.

 

 

 

Jaká je nová Apple Mighty Mouse v praxi?

10. srpna 2005, 00.00 | V sobotu večer jsem dostal na testování novou super myš od Applu nazvanou Mighty Mouse a pustil jsem se hned do testování. Jistě pochopíte, že jsou záležitosti, které nestrpí odkladu, a stejně tak tomu bylo i v případě této čtyřtlačítkové myši. Podařilo se Applu přesvědčit mě o kvalitách Mighty Mouse? A jak vlastně fungují senzory? A co Scroll Bar?

 

 

 

Mellel: zajímavý textový procesor pro Mac OS X

12. července 2005, 00.00 | Nestačí vám k tvorbě textových dokumentů TextEdit a zdá se vám být Word příliš drahý či
složitý a open source software ještě málo zralý? Pak zkuste Mellel, který ovšem
není úplně pro každého. Více v naší recenzi.

 

 

 

„Musíte si najít to, co budete mít rádi,“ říká Steve Jobs

28. června 2005, 00.00 | Steve Jobs (výkonný ředitel společností Apple Computer a Pixar Animation Studios) je bezpochyby ikonou této doby a stál u zrodu nejenom u zrodu éry osobních počítačů. Z toho důvodu věříme, že vám udělá radost překlad jeho promoční řeči na Stanfordské univerzitě, kterou navštívil 12. června 2005.

 

 

 

Belkin vstupuje aktivně na český trh

21. června 2005, 00.00 | Značka Belkin patří v zahraničí mezi prestižní zejména v oblasti kabelů a IT příslušenství. Ani u nás není zcela neznámá, přesto dlouho chybělo její přímé zastoupení a lepší dostupnost a podpora produktů. To by se mělo změnit s otevřením přímého zastoupení.

 

 

 

WWDC 2005 - Přímé porovnání výkonu GT Playeru na PowerMacu G5 2.7 GHz a vývojářském Intel Macu

15. června 2005, 00.00 | Přímo z WWDC máme screenshoty obrazovky zatížení procesoru na PowerMacu a vývojářském Intel Macu. Zatímco na PowerMacu G5 (2 GB RAM) si GT Player uzme 17%, na Intel Macu (1 GB RAM, Intel Pentium 4, 3.6GHz) se zátěž pohybuje mezi 28-38%.

 

 

 

Neformální setkání Apple uživatelů v centru Prahy!

13. června 2005, 00.00 | Máte čas 23. června od 18:30? Pokud ano, udělejte si do iCalu poznámku, neboť právě v tento termín proběhne v pražském podniku Café Petárek setkání Apple uživatelů!

 

 

 

WWDC 2005 - Apple oficiálně přechází na procesory Intel!

7. června 2005, 00.00 | Pondělní Keynote z WWDC je za námi a spekulace se potvrdily - Apple přechází od IBM k Intelu a nová generace Maců poběží na x86 procesorech. Co to pro uživatele Maců a znamená?

 

 

 

Květnové jablkové spekulace - Apple na procesorech od Intelu?

25. května 2005, 00.00 | Jednou za pár let se objeví spekulace o možném přechodu počítačů Macintosh z procesorů PowerPC na řadu x86. Nejinak je tomu i nyní, kdy článek v The Wall Street Journal toto téma opět vynesl na světlo a po celém internetu se spekuluje, co je na tom pravdy. A nejinak je tomu na našem serveru, takže se pojďme podívat, zda se dané spekulace zakládají na pevných základech.

 

 

 

Strana výpisu

... 34 ...

 

Nabídka bazar

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: