Apple - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

 

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:Apple

MacExpo - příslušenství pro přenosné počítače Apple

25. listopadu 2004, 00.00 | Přenosné počítače si získávají stále větší oblíbu uživatelů, což se projevuje nejenom na prodejích, ale i na množství doplňků, které k nim můžete dokoupit. A nejinak tomu bylo na londýnském MacExpu, kde si majitelé Powerbooků a iBooků mohli vybrat z velké škály příslušenství.

 

 

 

MacExpo Londýn 2004

22. listopadu 2004, 00.00 | Nabízíme vám sérii reportáží z Londýna, který se v těchto dnech stal evropským centrem všech příznivců značky Apple. Hostil veletrh MacExpo a zároveň v něm byl o výkendu otevřen první evropský kamenný AppleStore.

 

 

 

Startuje nový server MUJiPod.cz

11. listopadu 2004, 00.00 | Do rodiny našich serveru přibyl nový přírůstek v podobě projektu MUJiPod.CZ, který jak již název napovídá je věnován výhradně problematice MP3 přehrávačů iPod, programovému balíku iTunes a souvisejícímu příslušenství. Pokud jste milovníky hudby na cestách, nenechte si tento projekt ujít.

 

 

 

Mac OS X & Bezpečnost: Jak funguje Keychain Access?

2. listopadu 2004, 00.00 | Ačkoliv jste možná aplikaci Keychain Access nikdy nespustili, ostatní programy s ní pravidelně komunikují a "půjčují" si od ní nebo do ní ukládají hesla k různým službám. Jinak řečeno se neustále stará o vaše certifikáty, hesla a tajné informace a přitom nepatří k nejznámějším utilitám na vašem pevném disku.

 

 

 

Apple představil Photo iPod

28. října 2004, 00.00 | Společnost Apple Computers rozšířila funkčnost svého audio přehrávače iPod vybaveného interním hard diskem o prohlížení fotografií na barevném LCD. Pokud máte rádi hudbu, fotografie a styl najednou, možná vás nový Apple iPod Photo zaujme.

 

 

 

Apple představil nové stolní grafické stanice a notebooky

20. října 2004, 00.00 | Společnost Apple včera v tichosti uvedla nové verze přenosného počítače iBook a PowerMaca G5. Zatímco iBook se oproti předchozí verzi dočkal výkonnějšího procesoru a Airport Extreme karty v základní výbavě, u počítače PowerMac G5 došlo přesně k opačné situaci - zpomalil.

 

 

 

Sítě a internet v prostředí Mac OS X

5. října 2004, 00.00 | Redakce serveru MujMAC pro vás připravila celodenní workshop věnovaný problematice sítí a internetu v Mac OS X. Přijďte získat řadu praktických tipů a nové informace o vašem oblíbeném operačním systému Mac OS X. Ačkoliv základy Mac OS X získá uživatel velice rychle, je stále mnoho oblastí, které zůstávají méně známé. A do této kategorie patří i sítě a internet.

 

 

 

Apple Expo 2004 - iMac G5 pod drobnohledem

6. září 2004, 00.00 | V minulém článku věnovaném výstavě Apple Expo 2004 jsme se zaměřili na Keynote a představení iMaca G5. Dnes vás s novým iMacem seznámíme detailněji. Měl jsem možnost si povídat s Tomem Bogerem, ředitelem pro celosvětový produktový marketing společnosti Apple, a dozvěděl jsem se další informace o nové řadě iMac G5.

 

 

 

Apple Expo 2004 - Phil Schiller představil nového iMaca G5

1. září 2004, 00.00 | Phil Schiller, který tento rok zahajoval výstavu Apple Expo 2004 svou úvodní řečí (Keynote), neměl zcela jednoduchou situaci. Nahradit Steva Jobse v této pozici není zcela jednoduchá záležitost. A ačkoliv Steve Jobs nebyl překonán (co se týče samotné show), Phil Schiller ho dokázal skvěle zastoupit a nadělit nám nový iMac G5. Jaká byla samotná Keynote? A jaký je nový iMac na vlastní oči?

 

 

 

AirPort Express: Na vlastní uši

17. srpna 2004, 00.00 | Je tomu málo přes dva měsíce, kdy společnost Apple představila svůj produkt AirPort Express. Z názvu je patrné, že patří do rodiny Access Pointů, které Apple nabízí pod souhrnným označením AirPort. AirPort Express je nejenom Access Point kapesních rozměrů, ale umí navíc sdílet USB tiskárnu na síti a streamovat hudbu z iTunes (samozřejmě bezdrátově).

 

 

 

Strana výpisu

... 37 ...

 

Nabídka bazar

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: