Apple - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

 

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:Apple

Macworld Expo 2005 - shuffle iPod, lehký jako pírko

13. ledna 2005, 00.00 | Druhý produkt, který jsme na Macworldu testovali, je shuffle iPod - nový přírůstek do velké rodiny iPodů. A nutno dodat, že shuffle iPod je nejlehčí a nejmenší iPod v nabídce Applu. Na první pohled vás možná ani nenapadne, že se jedná o iPod, ale spíše USB klíčenku. Až kruhové ovládání v horní části napovídá, že by se přeci jenom o iPod jednat mohlo.

 

 

 

Macworld Expo 2005 - Mac mini na vlastní kůži

13. ledna 2005, 00.00 | Mac mini je hardwarovou novinkou, kterou uvedl Steve Jobs při své včerejší keynote na Macworldu v San Franciscu. Měli jsem možnost si Mac mini prohlédnout zblízka a přinášíme vám první informace o tomto drobečkovi.

 

 

 

Macworld Expo 2005: Aktuálně přímo z Keynote Steva Jobse

12. ledna 2005, 00.00 | Nabízíme Vám bezprostřední reportáž z vystoupení Steva Jobse, které zde v San Francisku skončilo před dvěma hodinami. Co nového MacWorld přináší a nač se mohou apple uživatelé těšít? Vychutnejte si jedinou českou bezprostřední reportáž přímoz z Moscone centra!

 

 

 

CES 2005 - s iPodem, Motorolou, ale bez Applu

7. ledna 2005, 00.00 | Je tomu pár hodin, co na veletrhu CES, který se koná v Las Vegas, skončila keynote Rona Garriquese ze společnosti Motorola. Pokud MůjMac.cz sledujete pravidelně, jistě začínáte tušit, proč jsme tuto úvodní řeč nemohli vynechat. Zajímá vás, zda Motorola ukázala záběry plánovaného telefonu s podporou iTunes? Nebo vás zajímá, jak se Apple na CESu prezentuje?

 

 

 

PhotoReviewer - Třídíme fotografie jak na běžícím pásu

3. ledna 2005, 00.00 | Dnes poradíme všem fotografům, jak jednoduše roztřídit fotky, které si přinesou z výletu ve svém digitálním fotoaparátu. Není neobvyklé, že většina nafocených obrázků je nepoužitelná a pro další skladování nevhodná. Jak ale rychle a jednoduše fotky roztřídit? Na tuto otázku dnes dostanete odpověď.

 

 

 

Macworld Expo 2005 - začíná přituhovat

30. prosince 2004, 00.00 | Výstava Macworld Expo 2005 začíná v pondělí 10. ledna a na internetu se začínají objevovat "potvrzené" zprávy o tom, co Steve Jobs při své Keynote představí. Konkrétně server Think Secret přinesl řadu zajímavých novinek, které jsme nemohli nechat bez povšimnutí. Nebo vás nezajímá nový iMac za 500 USD či iLife'05?

 

 

 

Macworld Expo 2005 - Buďte připraveni!

23. prosince 2004, 00.00 | San Francisco 10. ledna 2005 zažije další ročník veletrhu jménem Macworld. Že se jedná o nejdůležitější akci tohoto charakteru již ani nemusíme opakovat, ale přesto není od věci shrnout, o čem všem vlastně Macworld je a co zde může eventuální návštěvník vidět.

 

 

 

Macworld 2005 - Co nás čeká? Odhady, dohady, spekulace

16. prosince 2004, 00.00 | A je to tu. Stejně jako před rokem i tento leden bude v San Franciscu probíhat nejdůležitější veletrh pro Mac fanoušky a společnost Apple - Macworld Expo 2005. Jistě pochopíte, že takovou událost si nemůžeme nechat ujít, a proto se můžete těšit na zpravodajství přímo z místa činu. A jaké novinky bychom měli začátkem roku 2005 očekávat?

 

 

 

MacWorld Expo San Francisko 2005 za méně než měsíc

8. prosince 2004, 00.00 | Nejvýznamnější akce pro všechny uživatele, příznivce a fandy značky Apple se nezadržitelně blíží. Množí se spekulace o tom, co Apple chystá, roste cestovní horečka těch, co se do San Franciska chystají. A co může MacWorld opravdu nabídnout?

 

 

 

MacExpo 2004 - Sbohem Business Design Centre

1. prosince 2004, 00.00 | Dnes se naposledy vrátíme k výstavě MacExpo, která se konala od 18.-20. listopadu tohoto roku v londýnském Business Design Centre. A co ještě bylo k vidění na výstavní ploše? Jestliže vás zajímá, jaké další produkty bylo možné na MacExpu vidět, pak čtěte dál.

 

 

 

Strana výpisu

... 36 ...

 

Nabídka bazar

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: