Apple - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce
Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

 

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:Apple

Apple představil nové iMacy G5 a eMacy G4

5. května 2005, 00.00 | Společnost Apple updatovala svou úspěšnou řadu počítačů iMac G5 a eMac. I když se, stejně jako u počítačů PowerMac G5, nejedná o zásadní změny, ale spíše rychlostní skok v rámci desetinek gigahertzů, potenciální kupce určitě potěší výkonnější grafická karta, více RAM v základu a integrované Bluetooth a AirPort Extreme.

 

 

 

Mac OS X Tiger - první dojmy (2)

3. května 2005, 00.00 | V minulém díle jsem slíbil, že se blíže podíváme na aplikace, které se s Tigerem instalují a jejich nové vlastnosti. Pokud nemáte nic proti, vzal bych to podle abecedy.

 

 

 

Mac OS X Tiger - první dojmy (1)

2. května 2005, 00.00 | Jak jsme si již všichni zvykli, Apple uvádí na trh nový release operačního systému se stejnou pompou, jako se na Broadwayi oznamuje nový muzikál. Nejen že třičtvrtě roku před tím, než je byť oznámeno datum uvedení, inzeruje na stránkách nové vlastnosti, ale také čas od času netrpělivé uživatelské obci bude předveden Systém v akci. Tento článek nenásleduje prezentaci, kterou můžete vidět na www.apple.com (i když se inzerovaným technologiím nelze vyhnout), ale spíše dojmy autora.

 

 

 

Velikonoční várka tipů pro všechny uživatele Mac OS X

29. března 2005, 00.00 | Dnes pro vás máme nachystanou další várku tipů pro Mac OS X. Mimo jiné si ukážeme, jak upravovat klávesové zkratky v aplikacích, naučíme se čistit schránku od přidaných stylů písma a hlavně si poradíme s vysunutím zlobivého CD.

 

 

 

Aktuálně - Music on Mac ve Vídni - zbývá posledních pár míst!

15. března 2005, 00.00 | Společnost Apple každoročně připravuje kreativní roadshow. Ta letošní je zaměřena na hudbu - nese název "Music on Mac". Nejbližší zastávka této roadshow je 16.3.2005 ve Vídni. A pokud máte zájem o návštěvu této události, máte jedinečnou šanci.

 

 

 

Nákup staršího počítače Apple

4. února 2005, 00.00 | Rádi byste koupili nový Mac, ale vaše peněženka zeje prázdnotou? Pak se můžete poohlédnout po starším stroji v bazaru, který vám za méně peněz nabídne více muziky, než kdybyste si kupovali nový Apple. Nicméně nákup v bazaru je mince o dvou stranách. Přečtěte si, jak se vyhnout základním rizikům.

 

 

 

Macworld Expo 2005 - Nové periférie od Lacie

25. ledna 2005, 00.00 | Na veletrhu Macworld jsme nemohli nenavštívit stánek společnosti Lacie, která je známá jako výrobce externích periférií. Ta představila nejen nové externí disky pro kreativní sféru.

 

 

 

Macworld Expo 2005 - Domácí zábava a video

21. ledna 2005, 00.00 | V dnešním článku se podíváme na další produkty, které bylo možné na Macworldu spatřit. Potěšeni budou ti, kteří by si rádi pořídili domácí Media Centrum nebo hledají způsob, jak sledovat TV na Macu. A z této oblasti jsme pro vás vybrali to nejzajímavější.

 

 

 

Macworld Expo 2005 - Softwarové novinky ze San Francisca

20. ledna 2005, 00.00 | Na výstavě Macworld Expo bylo možno spatřit řadu nových a zajímavých produktů. A nejenom těch z oblasti hardwaru. V dnešním článku se zaměříme právě na software - představíme si nově uvedené aplikace a programy oceněné hodnocením Best Of Show.

 

 

 

Macworld 2005: Apple opět na koni

17. ledna 2005, 00.00 | Macworld Expo SFO 2005 skončilo a nezbývá než bilancovat. K novinkám Applu i ostatních výrobců se budeme vracet ještě několik týdnů, ale nyní vám nabízíme mírně subjektivní shrnutí bezprostředních dojmů přímo ze San Franciska.

 

 

 

Strana výpisu

... 35 ...

 

Nabídka bazar

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: