Apple - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

 

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:Apple

Poznejte šelmu osobně - druhá návštěva

16. srpna 2004, 00.00 | Redakce serveru MujMAC se rozhodla opakovat celodenní workshop věnovaný problematice operačního systému Mac OS X Panther. Přijďte se seznámit s instalací, konfigurací a řadou praktických tipů pro každodenní život s OS X. Pokud jste nestihli první termín, máte druhou šanci!

 

 

 

Písma a Mac OS X II - Font Book

23. července 2004, 00.00 | V minulém díle jsme blíže popsali, jaké druhy písem můžeme v Mac OS X používat a kam se instalují. Dnes se podrobněji podíváme na řešení správy písem přímo od Applu - na utilitu jménem Font Book. Tato aplikace je standardně dodávána s Mac OS X 10.3 - Panther a je ideálním řešením pro správu menší sady písem.

 

 

 

Newsweek uvádí: iPod čtvrté generace

20. července 2004, 00.00 | Tento víkend byla uvedena již čtvrtá generace digitálních hudebních přehrávačů iPod, a to způsobem, který není pro Apple zcela typický - nejdříve se informace objevily v novém vydání amerického magazínu Newsweek, pro který byl iPod hlavním tématem čísla. Jaké nové vlastnosti iPody mají? A co jim naopak chybí?

 

 

 

Cumulus Canto - jak na správu digitálních dat

15. července 2004, 00.00 | Pokud pracujete s velkým množstvím dat v elektronické podobě, pravděpodobně jste již řešili otázku, jak tato data efektivně spravovat. Situace je o to složitější, pokud stejné dokumenty sdílí více lidí na jednom pracovišti a potřebují mít rychlý přístup k jednotlivým souborům a netrávit hodiny hledáním konkrétního obrázku na různých mediích. Jedním z možných řešení je produkt Canto Cumulus.

 

 

 

WWDC 2004 je za námi... co nám Steve Jobs naservíroval?

1. července 2004, 00.00 | Dlouho očekávaná Keynote Steva Jobse na WWDC 2004 je za námi a my se můžeme podívat na novinky, kterých jsme se dočkali. Vedle nových Apple Cinema Display to je především Tiger, respektive jeho preview. A stejně jako před rokem, i nyní nová verze Mac OS X obsahuje 150 vylepšení. My vám představíme pár z nich.

 

 

 

Quark, Classic a klávesové zkratky... existuje řešení?

28. června 2004, 00.00 | Přestože Mac OS 9 je oficiálně pohřben, pořád je množství uživatelů, kteří na tuto verzi systému nedají dopustit a stále jej upřednostňují. To se ukázalo i v diskuzích s návštěvníky seminářů pořádaných v minulých dnech naší redakcí, kde se spousta otázek uživatelů točila kolem konfliktů klávesových zkratek mezi Mac OS X a aplikací QuarkXPress v prostředí Classic.

 

 

 

Seminář Přechod z OS 9 na OS X v pre-pressu se blíží

18. června 2004, 00.00 | Rádi bychom Vám nabídli poslední volná místa na semináři věnovaném problematice přechodu z platformy Mac OS 9 na Mac OS X ve specifických podmínkách grafických a pre-press studií. Akci pořádá redakce serveru MujMAC.cz za podpory společností Apple, Adobe a Quark.

 

 

 

Nový PowerMac G5 - dlouho očekávaný update!

14. června 2004, 00.00 | Společnost Apple v druhé polovině minulého týdne obnovila řadu svých počítačů PowerMac G5. Jsou to opět tři varianty a všechny jsou dvouprocesorové. Pokud vás zajímá, co všechno můžete od nových PowerMaců očekávat, tak čtěte dál.

 

 

 

Data na cestách

9. června 2004, 00.00 | Všichni občas potřebujeme svá data přenést z jednoho místa na druhé a všichni to řešíme po svém. Někdo si koupí balíček disket (varianta oblíbená na platformě Windows), nebo investuje do vypalovačky a pravidelně chodí kupovat CD média. Jiný preferuje v celku elegantní USB klíčenky a stačí mu. Ale co dělat, když nám kapacita disket, CD či klíčenek nestačí?

 

 

 

Mac OS X: Jak léčit nemocnou šelmu

2. června 2004, 00.00 | Každý operační systém se občas dostane do stavu, kdy si s ním uživatel neví rady. Některý častěji, jiný méně. Nebudu se dnes zaobírat kvalitou jednotlivých operačních systémů, ale poradím vám, jak eventuelní potíže řešit, aby vaše šelma (ať už Panther či Jaguar) byla co nejdříve opět v kondici.

 

 

 

Strana výpisu

... 38 ...

 

Nabídka bazar

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: