Apple - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce
Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

 

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:Apple

Novinky ze světa publikačního průmyslu (51.-52. týden/2006)

27. prosince 2006, 00.00 | V letošním roce již naposledy se dostáváme k pravidelnému přehledu dění v publikačním
průmyslu. Tentokrát se v něm věnujeme například uvedení české verze Adobe Readeru 8 a
betaverzí dvou zajímavých technologií pro webdesign od společnosti Adobe, dále bude naše
pozornost patřit například testům výkonnosti Photoshopu CS3 na platformě Macintosh.

 

 

 

Historie operačních systémů Windows, Unix, Mac OS a Linux

13. dubna 2006, 00.00 | Vzhledem k nedávnému 30. výročí od založení společnosti Apple jsme pro vás připravili článek zabývající se historií nejenom operačního systému Mac OS, ale i Windows a Linuxu.

 

 

 

Písma ve formátu TrueType pod Mac OS X

24. března 2006, 00.00 | V prvním článku seriálu o písmech jsem se zaměřil na písma ve formátu PostScript (Type 1) a protože se jedná o nejobvyklejší formát písem, tedy formát, se kterým se asi setkáváme nejčastěji, dovolte mi shrnout důležité informace ještě jednou.

 

 

 

Apple Center a MujMac - bezplatné kurzy pro Apple uživatele

17. března 2006, 00.00 | Přinášíme vám další informace o nových seminářích, které se konají v Apple Centeru na Andělu. Což se takhle přijít podívat, jak se ovládá iPhoto, seznámit se s Pages, Keynote, nebo třeba Aperture. Nebo že raději muziku? Potom pro vás máme Kakaxu a jeho pomocníka Dubeckého.

 

 

 

Apple Center a MujMac nabízí školení pro Apple uživatele zdarma

10. února 2006, 00.00 | Po prvním testu, který proběhl koncem minulého roku, došlo k domluvě mezi smíchovským Apple Centrem a redakcí serveru MujMac.cz a od poloviny února pro návštěvníky Apple Centra připravujeme semináře o Mac OS X a Applu.

 

 

 

Grafika News 1-2/2006

9. února 2006, 00.00 | Vyšlo 2. 2. 2006. Obsahuje novinky z oblasti pre-pressu, tisku, elektronického publikování, digitální fotografie a produktů společnosti Apple na celkem 36ti stranách! Hlavní téma: MacWorld Expo SFO 2006, CES 2006. PDF formát (1 MB).

 

 

 

Macworld 2006: Apple má nové počítače a notebooky na Intelu

12. ledna 2006, 00.00 | Hlavní novinkou letošního Macworldu jsou první konkrétní stolní a přenosné počítače Apple s procesory Intel Dual Core. Jaký je nový iMac a MacBook Pro se můžete dočíst v přímém on-line zpravodajství ze San Franciska. Novinky jsme vyzkoušeli za vás.

 

 

 

Apple PowerBook 17" v praxi

16. listopadu 2005, 00.00 | Mít možnost na pár dnů testovat 17" PowerBook byl již dlouhou dobu můj sen. A to jak z důvodu eventuelního nákupu, který zvažuji, tak z čistě osobních důvodů - každý produkt s logem Applu je příjemné mít na pár dnů půjčený k testování a zkoušení, co vše snese.

 

 

 

Apple produkty v centru Prahy - slavnostní otevření Apple Center obchodu

1. listopadu 2005, 00.00 | Do včerejšího dopoledne byl Anděl "centrem" Prahy, kterému něco chybělo. To se naštěstí změnilo po druhé hodině odpolední, kdy došlo k slavnostnímu otevření Apple Center obchodu. Není to Apple Store, nemá Genius bar ani rozlohu stovek metrů čtverečních, ale je to velmi příjemné místo, které by mohlo přilákat řadu návštěvníků, aby si na ty počítače s jablíčkem v logu konečně sáhli.

 

 

 

Apple oznámil upgrade stolních počítačů a další novinky

21. října 2005, 00.00 | Konečně jsem se po vlně novinek v podobě iPodů dočkali i uvedení nového hardwaru. Společnost Apple uvedla v New Yorku nové PowerBooky a dvoujádrové dualové Power Macy. A vzhledem k tomu, že se tisková konference konala na výstavě zaměřené na fotografy, došlo i k představení softwarové novinky, která by mohla nadchnout profesionální fotografy. Její jméno je Aperture.

 

 

 

Strana výpisu

... 33 ...

 

Nabídka bazar

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: