Apple - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Apple

Benchmarkové testy 2,66GHz 15“ MacBooku Pro

13. března 2009, 00.00 | Macworld otestoval nedávno zrychlený 15“ MacBook Pro, nárůst výkonu odpovídá zvýšení taktovací frekvence, ale kupci předchozí, níže taktované verze si rozhodně nemusí zoufat. Podrobnosti přinášíme v tomto článku převzatém ze serveru MujMac.

 

 

 

První praktické zkušenosti zákazníků s novými Macy Pro

11. března 2009, 00.00 | Uživatelé diskusního fora MacRumors začali zveřejňovat své první zkušenosti s novými Macy Pro, které k nim dorazily, vedle fotografií přicházejí i první výsledky benchmarkových testů. Jak to vypadá s výkonností a celkovými možnostmi nové vlajkové lodi Apple, cílené na profesionály?

 

 

 

Testy nového 17“ MacBooku Pro

9. března 2009, 00.00 | Macworld podrobil nový 17“ MacBook Pro svým aplikačním benchmarkovým testům a také otestoval výdrž nové velkokapacitní baterie. Více podrobností přinášíme v tomto článku.

 

 

 

Benchmarkové testy nových Maců mini

9. března 2009, 00.00 | Macworld provedl výkonnostní testy modernizovaných Maců mini, podle očekávání nová grafika nVidie přináší několikanásobně vyšší výkon. K čemu všemu lze nyní inované Macy Mini použít? A o kolik výkonnější je dražší konfigurace daného přístroje?

 

 

 

Apple potichu zrychlil 15“ MacBook Pro a začal nabízet větší SSD disky

6. března 2009, 00.00 | Dražší 15“ MacBook Pro dostal 2,66GHz procesor a 256GB SSD disk se nabízí pro všechny hliníkové MacBooky. Podrobnosti přinášíme v tomto článku, převzatém ze serveru MujMac.

 

 

 

Výsledky průzkumu NetApplications za únor 2009

5. března 2009, 00.00 | Průzkum firmy NetApplications sledující složení uživatelů Webu ukazuje za únor stagnující podíl Mac OS X, největší pozornost však přitahuje nová analýza mobilních platforem, kde nadále výrazně převažuje iPhone.

 

 

 

Apple uvedl na trh nové Macy mini a iMacy

4. března 2009, 00.00 | Společnost Apple konečně updatovala řadu svých počítačů Mac Mini a spolu s tím i počítače iMac. Zatímco Macy mini prošly opravdu významnou modernizací (obsahují všechny novinky z dřívějších pověstí), u iMaců se jedná spíše o menší vylepšení, s výjimkou grafických karet. Podrobnosti přinášíme v tomto článku.

 

 

 

Nové Macy Pro nasazují Nehalem a výkonnější grafické karty

4. března 2009, 00.00 | Spolu s Macem Mini a iMacem updatovala Apple i nejvýkonnější model ve své nabídce Mac Pro, určený pro profesionální nasazení například v oblasti designu, publikování či střihu videa. Modernizované Macy Pro přinášejí řadu prvků pravděpodobně citelně zvyšujících výkon, avšak na druhou stranu dosti omezily některé možnosti rozšiřování proti svým předchůdcům.

 

 

 

Mac OS X software: Pixelmator 1.4 přináší nové kreslicí jádro

20. února 2009, 00.00 | Levný obrazový editor Pixelmator 1.4 nasazuje nové kreslicí jádro zvyšující výkon a rozšiřující možnosti programu. Jak vypadá nová podoba jedné z macovských alternativ Adobe Photoshopu?

 

 

 

Nové informace ke Snow Leopardovi

16. února 2009, 00.00 | V Mac OS X 10.6 Snow Leopard byla objevena nová drobná vylepšení uživatelského rozhraní. A Snow Leopard Server přinese řadu novinek citelně zvyšujících výkon serverových aplikací.

 

 

 

Strana výpisu

... 23 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: