Výsledky průzkumu NetApplications za únor 2009 - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

 

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:Software

Výsledky průzkumu NetApplications za únor 2009

5. března 2009, 00.00 | Průzkum firmy NetApplications sledující složení uživatelů Webu ukazuje za únor stagnující podíl Mac OS X, největší pozornost však přitahuje nová analýza mobilních platforem, kde nadále výrazně převažuje iPhone.

IDIF, coby neunávný propagátor digitální fotografie, reaguje na přání a požadavky svých klientů a v rámci toho jezdí za vámi po celé České republice. Vedle kurzů v Praze a Brně, vyhlašujeme fotografické kurzy také v Ostravě. Zde je aktuální nabídka těchto kurzů pro následující kvartál roku 2009!

::. Fotografujeme večírky, svatby, módní přehlídky - akční fotografie
Fotografování večírků, svatebního dne nebo reportáže patří možná k nejnáročnějším fotografickým disciplínám. Kromě jiného se na kurzu dozvíte, co v celku tvoří takovou reportáž, co budeme určitě potřebovat nebo také jak například ovlivnit výsledek pomocí vyvážení bílé. Veškerá problematika bude vysvětlena jak teoreticky tak prakicky demonstrována přímo v terénu na modelce a modelu.

Termín: 04.03.2009
Lektor: Jan Branč

Objednat účast na kurzu::. Seznamte se se svojí DSLR Canon
Kurzy v sérii "Seznamte se" Vás naučí jak efektivně a maximálně využívat veškeré funkce Vaší DSLR. Kurz je koncipován jako praktický workshop kde se střída teoretická výuka s fotografováním v ateliéru. Tedy veškeré právě nabyté vědomosti si můžete ihned vyzkoušet při praktickém cvičení. Tento konkrétní kurz je zaměřen na uživatele digitálních zrcadlovek Canon. K dispozici bude řada objektivů k vyzkoušení. V naší nabídce naleznete i workshopy na zrcadlovky Nikon a Olympus.

Termín: 02.04.2009
Lektor: Martin Hájek

Objednat účast na kurzu::. Začínáme s digitální fotografií
Seminář je určen úplným začátečníkům, kteří s digitální fotografií (a fotografií vůbec) teprve začínají. Cílem semináře je poskytnout teoretické i praktické základy pro úspěšné a efektivní fotografování pomocí přístrojů různých kategorií. V první části nabízí seminář teoretické základy v podobě informací o konstrukci a funkci digitálního fotoaparátu zaměřené zejména na jeho správné nastavení a využití jeho možností. Praktická část je zaměřena na osvojení základních fotografických návyků s důrazem na specifika digitální techniky. Frekventanti kurzu mohou používat jak svojí, tak zapůjčenou techniku a získat tak konkrétní praktickou zkušenost, která jim usnadní první krůčky v oblasti digitální fotografie.

Termín: 03.04.2009
Lektor: Martin Hájek

Objednat účast na kurzu

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » VSE  

 » Rubriky  » Go verze  

 » Rubriky  » Apple  

 » Rubriky  » Webdesign  

 » Rubriky  » Software  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

Nabídka bazar

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: