Apple - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Apple

VMware oznámila bližší podrobnosti k Fusion 3

7. října 2009, 00.00 | Nová verze virtualizačního programu VMware se začne prodávat 27. října, přinese přes 50 novinek včetně zvýšeného výkonu a usnadněné migrace z PC.

 

 

 

Patent Applu popisuje rozšířené dotykové ovládání

5. října 2009, 00.00 | V nově zveřejněné patentové žádosti popisuje Apple dotykové ovládání využívající obou rukou a rozlišující mezi dlaněmi a jednotlivými prsty, což by se dalo použít k ovládání předpokládaného tabletu Apple. Jaké další nové možnosti práce s počítačem pak může tato technologie nabídnout? Nahradí současně myš, klávesnici a tablet?

 

 

 

Pantone přichází s vlastní aplikací pro práci s paletami barev na iPhonu

23. září 2009, 00.00 | Společnost Pantone uvedla na trh aplikaci pro Apple iPhone, dovolující na daném telefonu pracovat se vzorníky Pantone a dále též extrahovat barvy z obrázků a fotografií či též vytvářet harmonické palety barev. Více informací o této aplikaci a jejich možnostech naleznete v našem článku.

 

 

 

Přehled kompatibility aplikací se Snow Leopardem

23. září 2009, 00.00 | Web MacInTouch zveřejnil seznam kompatibility mnoha aplikací s Mac OS X 10.6 Snow Leopard.

 

 

 

Již je dostupná česká lokalizace Snow Leoparda

21. září 2009, 00.00 | Minulý týden byla uvolněna česká lokalizace Mac OS X 10.6.1 a objevil se též další nový software pro počeštěný Mac OS X.

 

 

 

Nové technologie Snow Leoparda citelně zvyšují výkon optimalizovaných aplikací

18. září 2009, 00.00 | Aplikace MovieGate s využitím technologií Grand Central Dispatch a OpenCL na stejném hardwaru svůj výkon zvýšila asi o 50 procent.

 

 

 

Upgrade na Snow Leoparda v praxi

15. září 2009, 00.00 | Pokud uvažujete o zakoupení Snow Leoparda nebo jej již vlastníte a chystáte se na upgrade počítače, nemáte se čeho bát. Vyzkoušeli jsme v praxi základní instalaci upgradu Snow Leoparda.

 

 

 

Apple vydal Mac OS X 10.6.1 a bezpečnostní aktualizace pro Leoparda a Tigera

14. září 2009, 00.00 | Necelé dva týdny po zahájení prodeje Snow Leoparda přichází jeho první aktualizace (jak pro klientskou, tak pro serverovou variantu), spolu s bezpečnostními opravami pro předchozí verze Mac OS X.

 

 

 

Výtah z recenzí Snow Leoparda

31. srpna 2009, 00.00 | U příležitosti zahájení prodeje Mac OS X 10.6 Snow Leopard významné americké deníky a další média přinesly jeho recenze, novou verzi operačního systému Maců hodnotí vesměs kladně.

 

 

 

Další nové informace o Snow Leopardovi

17. srpna 2009, 00.00 | Objevily se nové snímky obrazovek a video z instalace Snow Leoparda. Mluví se o jeho předčasném uvedení na trh, avšak sestavení 10A432 možná ještě není konečné. A také Adobe Lightroom bude v příští verzi podporovat pouze procesory Intel.

 

 

 

Strana výpisu

... 19 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: