Apple - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Apple

Další výkonnostní testy nových Maců Pro: porovnání jednotlivých konfigurací. (25.1.08)

25. ledna 2008, 00.00 | Primate Labs a Macworld podrobily svým výkonnostním testů další dostupné konfigurace nových Maců Pro. S výsledky vás seznámí tento článek převzatý ze serveru MujMac.

 

 

 

Leopard zblízka: Spaces

24. ledna 2008, 00.00 | K zajímavým novinkám v Mac OS X 10.5 Leopard patří i prostředek pro virtuální pracovní plochy Spaces. Mezi jeho funkcemi zaujme především pěkné provázání s technologií Exposé. Jak konkrétně Spaces funguji a jak je to s jejich případnými alternativami pro Tigera?

 

 

 

Macworld Expo 2008: více o MacBooku Air a Time Capsule

17. ledna 2008, 06.00 | Na Webu se objevily fotografie a videa pro MacBook Air a jeho příslušenství, též byly zveřejněny podrobnější specifikace stroje. A fotografie a bližší popis se nabízejí také pro Time Capsule.

 

 

 

Macworld Expo 2008: Steve Jobs představil všechny očekávané novinky, včetně ultratenkého MacBooku Air

16. ledna 2008, 09.00 | Objevilo se opravdu hodně novinek: Time Capsule kombinuje základnovou stanici AirPort Extreme s velkým pevným diskem pro bezdrátové zálohování s Time Machine. Firmware 1.1.3 nabízí očekávané novinky pro iPhone (a iPod touch). Služba iTunes Movie Rentals umožňuje půjčování filmů za příznivějších podmínek, než se čekalo. A dá se využít přímo v nové Apple TV 2, jež se zbavila závislosti na počítači. A především Apple představil MacBook Air, který nově definuje pojem ultratenký.

 

 

 

První výkonnostní testy nového Macu Pro

11. ledna 2008, 00.00 | Primate Labs podrobila nový Mac Pro svým benchmarkovým testům Geekbench a získala překvapivě dobré výsledky. Více v článku převzatém ze serveru MujMac.

 

 

 

Hardwarové novinky Applu: nečekaně se objevil modernizovaný Mac Pro se 45nm procesory a obdobné modernizace se dočkal také Xserve.

9. ledna 2008, 06.00 | Nový Mac Pro nabízí dva 45nm čtyřjádrové Xeony na 3,2 GHz a novou systémovou architekturu, za určitých okolností poskytuje až dvojnásobný výkon. A nový Xserve podobně přichází se dvěma čtyřjádrovými Xeony na 3,0 GHz a zesílenou vnitřní architekturou.

 

 

 

Novinky z CES 2008: Intel uvedl nové Penryny, Samsung představil 128GB SSD disk a JVC nabízí televizory podporující iPod.

8. ledna 2008, 08.00 | Na výstavě CES 2008 Intel uvedl 16 nových 45nm procesorů s architekturou Penryn. Samsung předvedl SSD flash disk o kapacitě 128 GB a klasický magnetický disk pro notebooky s kapacitou 500 GB. A JVC na americký trh uvádí LCD televizory s integrovanou podporu iPodu.

 

 

 

Leopard zblízka: Quick Look poprvé

19. prosince 2007, 00.00 | Technologie Quick Look pro rychle náhledy dokumentů patří k těm vlastnostem Leoparda, kterou stále více uživatelů považuje za skutečně zásadní, "killer" rozšíření Mac OS X. Co přesně přináší, jaké jsou výhody jejího užití a s pomoci jakých pluginu nezávislých výrobců ji lze rozšiřovat?

 

 

 

Mac OS X software: zprávy o softwarových aktualizacích

7. prosince 2007, 00.00 | Adobe aktualizovala zásuvný modul Camera RAW a utilitu DNG Converter. Aktualizace Adobe Premiere Pro CS3 zajišťuje podporu Leoparda. Převodník PDF souborů na dokumenty Microsoft Office PDF2Office Pro bude ve verzi 4.0 podporovat Leoparda. A databázové systémy 4th Dimension a FileMaker rovněž zlepšují podporu Leoparda.

 

 

 

Apple podal patenty na ergonomické vstupní multi-touch zařízení

26. listopadu 2007, 00.00 | Tři nové patenty Applu popisují vstupní zařízení využívající rozšířenou multi-touch technologii, které by mohlo výrazně změnit způsob ovládání osobních počítačů. Více se dočtete v tomto článku převzatém ze serveru MujMac.

 

 

 

Strana výpisu

... 28 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: