Novinky z CES 2008: Intel uvedl nové Penryny, Samsung představil 128GB SSD disk a JVC nabízí televizory podporující iPod. - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

 

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:Hardware

Novinky z CES 2008: Intel uvedl nové Penryny, Samsung představil 128GB SSD disk a JVC nabízí televizory podporující iPod.

8. ledna 2008, 08.00 | Na výstavě CES 2008 Intel uvedl 16 nových 45nm procesorů s architekturou Penryn. Samsung předvedl SSD flash disk o kapacitě 128 GB a klasický magnetický disk pro notebooky s kapacitou 500 GB. A JVC na americký trh uvádí LCD televizory s integrovanou podporu iPodu.

Společnost Hewlett-Packard uvedla k 1. lednu 2008 na trh nové typy laserových černobílých tiskáren a multifunkčních zařízení. Jsou určeny jednotlivcům, domácím kancelářím, pracovním skupinám a menším i středním firmám vyžadujícím vysoký výkon, spolehlivost a maximální produktivitu. V segmentu laserových tiskáren zvýšila společnost HP za uplynulé dva roky svůj podíl na českém trhu o více než 20 procent: ve 3. čtvrtletí 2007 neslo bezmála 71 procent těchto produktů, prodaných v ČR, značku Hewlett-Packard. Zákazníkům v České republice jsou od 1. ledna k dispozici tři nové typy černobílých laserových tiskáren a dvě multifunkční zařízení.

HP LaserJet P1005
je cenově nejdostupnějším laserovým tiskovým systémem společnosti HP. Uživatelům umožňuje splnit požadavky na rozpočet, aniž by se vzdali kvality. Umí tisk rychlostí až 14 str./min. ve formátu A4, první stranu vytiskne za méně než 9 vteřin. Rozlišení 600 x 600 dpi zaručuje kvalitní výstupy, funkce úsporného hostitelského tisku v prostředích Windows a Mac významně šetří provozní náklady.

Očekávaná prodejní cena: 2990.- Kč bez DPH

HP LaserJet P1006
jako nejmenší laserová tiskárna z portfolia HP bude vyhovovat zejména těm uživatelům, kteří potřebují co nejefektivněji využít prostor ve své kanceláři. Její rozměry jí však neomezují ve výkonu: měsíční pracovní cyklus čítá až 5000 stran, první stránku z úsporného režimu umí za 8.5 sekundy a za minutu dokáže ve formátu A4 až 16 výtisků.

Očekávaná prodejní cena: 3490.- Kč bez DPH

HP LaserJet P1505
představuje všestrannost a spolehlivost v malém balení. Je ideální pro malé pracovní týmy od 2 do 5 lidí, kteří požadují všestrannou spolehlivost a výkon. Z úsporného režimu startuje k tisku první strany za méně než 6.5 vteřiny a tiskne rychlostí až 23 stran za minutu. Její vestavěné funkce umožňují vytváření dokumentů v profesionální kvalitě. Snadno použitelný ovládací panel a jedna přístupová dvířka zaručují jednoduché ovládání, paměť 8 MB a procesor 266 MHz rychlou realizaci i složitějších úloh.

Očekávaná prodejní cena: od 4490.- Kč bez DPH

HP LaserJet M1120
je nástupcem modelu M1005. Oproti své předchůdkyni je však tato multifunkce rychlejší - 19 stran za minutu a první stranu z úsporného režimu zvládne za méně než 7 vteřin. Vyšší jsou i kapacity zásobníků: vstupní pojme 250 a výstupní 150 listů. Verze 1120n disponuje rovněž ethernetovým připojením. Jednoduchost ovládání i údržby, funkce kopírování, skenování a tisku a cenová dostupnost činí z tohoto zařízení ideální řešení pro malé kanceláře.

Očekávaná prodejní cena:
M1120: 4490.- Kč bez DPH, M1120n: 4990.- Kč bez DPH

HP LaserJet M1522
patří k nejrychlejším a nejvýkonnějším multifunkčním zařízením v nabídce HP. Pracuje rychle (až 23 str./min.) a úsporně - s náplní HP Print Cartridge s technologií HP Smart Printing vytiskne až 2 tisíce stran. Všechny funkce, obvyklé v all-in-one zařízení, doplňuje ve verzi 1522nf ještě možnost faxování. Tato multifunkce splní očekávání těch zákazníků, kteří požadují hodnotu, výkon, produktivitu, kvalitu bez kompromisů a cenovou dostupnost.

Očekávaná prodejní cena:
M1522n: 7990.- Kč bez DPH, M1522nf: 8990.- Kč bez DPH

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » VSE  

 » Rubriky  » Go verze  

 » Rubriky  » Apple  

 » Rubriky  » Hardware  

Diskuse k článku

 

Vložit nový příspěvek   Sbalit příspěvky

 

Zatím nebyl uložen žádný příspěvek, buďte první.

 

 

Vložit nový příspěvek

Jméno:

Pohlaví:

,

E-mail:

Předmět:

Příspěvek:

 

Kontrola:

Do spodního pole opište z obrázku 5 znaků:

Kód pro ověření

 

 

 

 

Nabídka bazar

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: