Apple - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Apple

Logitech Desktop S 530 - bezdrátový set klávesnice a myši

8. srpna 2007, 00.00 | Apple na poli periferií mnoho konkurence nemá. Pokud uživatele nezaujme Apple Mighty Mouse či Apple klávesnice, záhy zjistí, že produktů oficiálně podporovaných pro Mac OS není zrovna mnoho a na poli multimediálních setů se dá již mluvit o tak častém výskytu jako šafránu. O to více vynikne set klávesnice a myši od firmy Logitech, na který jsem se dnes zaměřil.

 

 

 

Grafika News 14-15/2007 (1 MB)

7. srpna 2007, 00.00 | Vyšlo 2. 8. 2007. Obsahuje novinky z oblasti pre-pressu, tisku, elektronického publikování, digitální fotografie a produktů společnosti Apple na celkem 36ti stranách. Hlavní témata: HP Lab Lisabon 2007, Adobe CS3 Production Premium a Master Collection, přehled freewarových pluginů pro Adobe Photoshop. PDF formát (1 MB).

 

 

 

Mac OS X software: Apple Remote Desktop 3

24. července 2007, 00.00 | Zajímá vás, jak snadno spravovat velkou síť počítačů s Mac OS X? Kupte si pohodlnou židli a zkuste se na to podívat dalekohledem od firmy Apple.

 

 

 

Mac OS X software: VMWare Fusion

20. července 2007, 00.00 | Virtualizace – pojem v dnešní době velmi diskutovaný. Když Apple přešel na Intel a vypustil Boot Camp, zvýšila se možnost použití Maců několikanásobně. Já osobně se sice zabývám fotografiemi, grafikou a videem, ale občas zkrátka potřebuji spustit nějaký program pro Windows.

 

 

 

Mac OS X software: CrushFTP 4

19. července 2007, 00.00 | Založte si vlastní FTP server pro Mac OS X jako začátečník nebo jako pokročilý uživatel. Zkuste se přitom zaměřit na program CrushFTP 4. Více již v článku převzatém ze serveru MujMac.

 

 

 

FileMaker 9: nová verze s významnými vylepšeními

18. července 2007, 00.00 | Databázový program FileMaker je pro svou intuitivnost, funkční výbavu a řadu nástavbových aplikací populární i na pracovištích publikačního průmyslu. Nedávno se dočkal nové verze 9. Ta přináší řadu poměrně významných vylepšení, se kterými bychom vás rádi seznámili v tomto článku.

 

 

 

Elgato eyeTV diversity: Luxusní digitální televize pro Mac

18. července 2007, 00.00 | Pokud hledáte externí digitální televizní přijímač pro váš Mac, který umí o trochu víc než jen pustit televizi na počítači, taky by vám eyeTV diversity nemělo uniknout. Nabízíme vám recenzi tohoto šikovného doplňku.

 

 

 

Testy nových MacBooků Pro

18. června 2007, 00.00 | Testy nových MacBooků Pro ukazují, že jejich výkon proti předchozím modelům vzrostl úměrně jejich parametrům a nové LED podsvícení 15“ displejů skutečně prodlužuje výdrž na baterii, avšak pár drobných vad se u nich přece jen najde. Více již v tomto podrobném článku převzatém ze serveru MujMac.

 

 

 

Jobsův proslov na konferenci WWDC 2007

12. června 2007, 00.00 | Velice očekávaný proslov Steva Jobse na vývojářské konferenci mnohé zklamal, nedočkali jsme se žádných hardwarových novinek a představená softwarová překvapení také zřejmě nevzbudí jednoznačnou odezvu. Podrobnosti naleznete v tomto článku převzatém ze serveru MujMac.

 

 

 

Nové MacBooky Pro přišly na trh podle předpovědí

6. června 2007, 00.00 | Víkendové předpovědi některých serverů se naplnily, včera Apple uvedl nové MacBooky Pro a tentokrát obsahují všechny očekávané novinky. Více již v tomto článku převzatém ze serveru MujMac.

 

 

 

Strana výpisu

... 31 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: