Apple - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Apple

Apple vydal Mac OS X 10.5.7

15. května 2009, 01.00 | V úterý Apple uvolnil sedmou aktualizaci Leoparda, jež přináší především velké množství oprav chyb. Podrobnosti o daném updatu naleznete v tomto článku.

 

 

 

Mac OS X software: BBEdit 9.2 přidává podporu pro LassoScript a další novinky

13. května 2009, 00.00 | Řadu let rozvíjený textový editor BBEdit, užívaný zejména v oblasti programování a webdesignu, přináší v nové verzi 9.2 opět řadu vylepšení, zejména v oblasti podpory programovacích jazyků.

 

 

 

Co nového pro nás nachystal Apple?

22. dubna 2009, 00.00 | Apple uspořádal v polovině dubna v Praze tiskovou konferenci, jejímž cílem bylo představit vyznavačům nakousnutého jablíčka (ale nejen jim) novinky a možnosti současné “macovské” stáje. Hlavním tahákem přitom byl softwarový balík iLife a iWork!

 

 

 

Testy nových Maců Pro s 2,93GHz Nehalemy

10. dubna 2009, 00.00 | Macworld podrobil svým benchmarkovým testům zákaznické konfigurace nových Maců Pro osazené 2,93GHz procesory. Jak si vedou tyto nadstandardně vybavené stroje při práci v profesionálních aplikacích? A která grafická karta v nich nejlépe uspokojí zákaznické nároky?

 

 

 

Apple uvedl nové servery Xserve

8. dubna 2009, 00.00 | Apple začal prodávat nové servery Xserve vybavené procesory Nehalem Xeon a volitelně je můžete dostat se spouštěcím SSD diskem. Jak je to s výkonem a celkovými možnostmi rozšiřování těchto strojů?

 

 

 

Velká recenze nového 24palcového Apple iMaca

7. dubna 2009, 00.00 | Nová PR agentura společnosti Apple se činí a tak jsme minulý týden dostali do redakce nový 24“ iMac. Podrobili jsme ho jak testování, tak běžné každodenní práci. S jakými výsledky? Je znát poslední lehký upgrade? A jak si tento model iMaca vedl při nasazení s publikačními a foto aplikacemi?

 

 

 

Mac OS X: Nový obrazový editor GraphicDesignerToolbox

1. dubna 2009, 00.00 | Grafický editor GraphicDesignerToolbox 1.0 určený pro platformu Mac OS X přináší netradiční modulární přístup k tvorbě grafických návrhů. Lze tvorbu webové grafiky či úpravy digitální fotografie zajistit pouhým poskládáním několika předkonfigurovaných modulů?

 

 

 

Výkonnostní testy nových Maců Pro

25. března 2009, 00.00 | Macworld podrobil svým benchmarkovým testům nové Macy Pro a další zajímavé testy provedl server Bare Feats. Výsledky všech těchto testů ukazují, že nové stroje s Nehalemy sice jsou obecně výkonnější než jejich předchůdci, ale jejich výkonnostní potenciál zatím naplno využije pouze několik málo profesionálních aplikací.

 

 

 

Nová verze Final Cut Studia má přijít v dubnu

18. března 2009, 00.00 | Ačkoli se Apple letošní výstavy NAB nezúčastní, novou verzi Final Cut Studia pravděpodobně vydá v době jejího konání, letos navíc lze čekat také aktualizace většiny jeho ostatních profesionálních aplikací, včetně pokročilého nástroje pro práci s digitálními fotografiemi Aperture.

 

 

 

Benchmarkové testy nových iMaců

16. března 2009, 00.00 | Macworld otestoval čtyři nové iMacy, jejichž výkon se zvýšil podle očekávání ve většině kategorií, avšak v případě grafiky už to tak jednoznačné není. Více podrobností naleznete v tomto článku.

 

 

 

Strana výpisu

... 22 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: