Mac OS X: Nový obrazový editor GraphicDesignerToolbox - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Software

Mac OS X: Nový obrazový editor GraphicDesignerToolbox

1. dubna 2009, 00.00 | Grafický editor GraphicDesignerToolbox 1.0 určený pro platformu Mac OS X přináší netradiční modulární přístup k tvorbě grafických návrhů. Lze tvorbu webové grafiky či úpravy digitální fotografie zajistit pouhým poskládáním několika předkonfigurovaných modulů?

Panasonic LUMIX DMC-GH1 patří do nové éry digitální fotografie, v níž dochází ke stírání hranice mezi fotografií a videozáznamem. Unikátní 12,1 Mpx vysokorychlostní snímač Live MOS a procesor Venus Engine HD zvládnou zaznamenat, zpracovat a uložit vysoce kvalitní videozáznam ve Full HD rozlišení se zvukem v kvalitě Dolby Digital Stereo. Díky tomu vám Panasonic přináší přístroj, jenž je schopen zaznamenat video, jehož kvalita předčí záznamy běžných amatérských videokamer.

Zároveň je ale DMC-GH1 špičkovým fotoaparátem s výměnnými objektivy. Zásluhou nové koncepce „zrcadlovky bez zrcadla“ v sobě slučuje to nejlepší z kompaktních fotoaparátů i špičkových zrcadlovek. Nabízí skvělé inteligentní automatické režimy, ale i plně manuální režim pro všechny, kdo chtějí mít možnost ovlivnit výsledek do nejmenších detailů.

Režim Inteligentní Auto splní přesně to, co jeho název napovídá. Automaticky a nejlépe pro danou situaci, nastaví všechny parametry snímku i videa tak, aby výsledkem byl dokonalý záběr. Práci s DMC-GH1 usnadňuje pravý živý náhled LiveView, výkonný optický stabilizátor MEGA O.I.S. a tlačítko nahrávání videa.

Objektiv LUMIX G VARIO HD 14-140mm/F4.0-5.8 ASPH/MEGA O.I.S. – 10x superzoom s optickým stabilizátorem O.I.S. a 28mm širokoúhlým počátečním ohniskem (přepočet na 35mm kinofilm) – byl jako první svého druhu vyvinut speciálně pro nahrávání videosouborů. Proto je tichý a využívá kontinuální funkce automatického ostření a plynulé úpravy clony. Pro záznam zvuku je možné dokoupit stereo mikrofon (DMW-MS1). Funkce větrného filtru (Wind Cut) dokáže při nahrávání videa eliminovat hluk větru a další rušivé prvky.

 

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » VSE  

 » Rubriky  » Go verze  

 » Rubriky  » Apple  

 » Rubriky  » Software  

 

 

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: