Apple - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Apple

Apogee Inc. oficiálně představila převodník z HDMI na Mini DisplayPort

15. února 2010, 00.00 | Už jsou známy cena a základní vlastnosti převodníku umožňujícího připojit zařízení s HDMI výstupem na zobrazovače vybavené vstupním Mini DisplayPortem.

 

 

 

Nový software pro Macy

15. února 2010, 00.00 | Google vydal druhou beta verzi prohlížeče Chrome pro Mac doplňující dosud chybějící vlastnosti. A Creaceed uvolnil 64bitovou verzi svého zásuvného modulu Hydra pro tvorbu HDR fotografií, kompatibilní s Aperture 3.

 

 

 

Macworld 2010: Veletrh plný překvapení

12. února 2010, 00.00 | Zatímco konferenční část Macworldu byla letos jednoznačným propadákem, veletržní část působila jak ze zcela jiné planety. Jak je možné, že jinde upadající veletržnictví v případě Apple komunity slaví takový úspěch? A jde opravdu o úspěch veletrhu jako takového?

 

 

 

Macworld 2010 konference: Fraška za 1.000 dolarů

11. února 2010, 00.00 | Macworld 2010 sliboval kromě veletrhu unikátní, úžasný a neopakovatelný program konferenční části. Po prvních dvou dnech můžeme zcela odpovědně prohlásit, že sliby se pořadatelům nepodařilo naplnit ani z dálky.

 

 

 

Apple vydal Aperture 3

10. února 2010, 00.00 | Nová verze profesionálního fotografického editoru Applu přináší přes 200 novinek, přebrala a rozšířila funkce z iPhota '09, přidala nové retušovací štětce, podporu 64bitového režimu a mnoho dalšího. Více informací naleznete v tomto našem článku.

 

 

 

Macworld 2010 klepe na dveře

9. února 2010, 00.00 | I letos pro vás chystáme živé reportáže z Macworldu, který začne zítra v San Francisku. Jak vypadají přípravy na tuto obří akci?

 

 

 

Mac OS X software: Flux 2 – nová verze sharewarové alternativy Dreamweaveru

8. února 2010, 00.00 | Malá londýnská softwarová firma The Escapers oznámila uvolnění nové verze svého softwaru pro návrh webů, programu Flux 2. Ten dovoluje tvořit WWW stránky ve WYSIWYG módu způsobem obdobným Adobe Dreamweaveru. Co vše Flux 2 nabízí?

 

 

 

AppleInsider popisuje své první zkušenosti s iPadem

3. února 2010, 00.00 | Server AppleInsider přináší popis svých prvních dojmů z práce s iPadem a nabízí řadu videoukázek. Jak funguje daný přístroj coby elektronická čtečka či osobní plánovací a komunikační nástroj?

 

 

 

Zprávy z Jobsova setkání se zaměstnanci: kritika Adobe a Googlu

3. února 2010, 00.00 | Na veřejném neformálním setkání se zaměstnanci Applu se Steve Jobs tvrdě pustil do konkurence, ale také naznačil některé firemní plány na letošní rok. Co vadí Jobsovi na Adobe a Googlu? A dočkají se uživatelé letos mimo nového iPhonu také výrazně vylepšených Maců?

 

 

 

Apple iPad: bezkonkurenční elektronická čtečka?

31. ledna 2010, 00.00 | Zobrazení v barvě na velkém displeji při dobré přenositelnosti a slušné výdrži baterie, čtecí aplikace iBooks spolu s rozsáhlou nabídkou knih v novém iBookstoru či možností optimalizované četby periodik přes samostatné aplikace, a schopnosti práce s multimédii či osobními dokumenty, které stávající E Ink čtečky nenabízí. Pro tyto i další vlastnosti má Apple iPad šanci ovládnout trh čteček elektronických publikací. Neklade ale na uživatele a vydavatele také zbytečně velká omezení?

 

 

 

Strana výpisu

... 14 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: