Apple - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Apple

Sonnet Yin Yang – firewire miniHUB, který může pomoci

7. ledna 2011, 00.00 | Nabídka příslušenství pro rozhraní Firewire je bohužel poměrně malá a ani Apple samotný uživatelům situaci neulehčuje. Jediný Firewire port v provedení FW800 komplikuje život profesionálům s MacBooky PRO.

 

 

 

Apple iPhoto 11 - 1. Import

7. ledna 2011, 00.00 | Zaujala vás nová verze balíku iLife 11? Chcete se s ní naučit efektivně pracovat? Dneškem startujeme sérii návodů, s jejichž pomocí bez problémů ovládnete tři základní pilíře balíku - iPhoto, iMovie a GarageBand. Seriál je primárně určený začátečníkům, ale zabývá se také novinkami poslední verze, takže se může přiučit i zkušený uživatel.

 

 

 

Recenze: Apple LED Cinema Display 27" - dobrá volba pro Mac

4. ledna 2011, 00.00 | Apple zase tolik periferií nevyrábí. Jednu myš, dvě klávesnice, tři Wi-Fi přístupové body a jeden displej. A každý z doplňků ke Cupertinským počítačům se snaží odlišit od konkurence. Částečně se to daří také novému 27" displeji, který na podzim nahradil oba své předchůdce. Uživatelé Apple budou celkem spokojeni, ostatní nejspíš sáhnou po konkurenci.

 

 

 

Dropbox 1.0: populární služba pro online úložiště přichází s novými a vylepšenými funkcemi

27. prosince 2010, 00.00 | Výrazné zvýšení výkonu, opravy mnoha chyb a problémových situací a zejména funkce selektivní synchronizace, umožňující zvolit, jaké složky se mají kopírovat na daný počítač. Takové jsou novinky známé online služby Dropbox pro synchronizaci, zálohování a sdílení souborů napříč platformami. Více podrobností o novinkách Dropboxu 1.0 přinášíme v tomto článku.

 

 

 

Recenze: Atlona AT-DP300 - z HDMI na mini Display Port

27. prosince 2010, 00.00 | Pokud vás také napadlo připojit novou Apple TV k LED Cinema Displayi stejného výrobce, nejspíš jste narazili. Webové e-shopy, včetně Apple Store, obsahují desítky nejrůznějších redukcí, konvertorů a kabelů, ale dostat signál z HDMI na mini Display Port jde přinejmenším krokolomně nebo vůbec. Použitelné, byť ne zrovna levné řešení, nabízí americká Atlona.

 

 

 

Apple uvolnil nástroj iAd Producer: reklamní obsah pomocí standardních webových technologií

22. prosince 2010, 10.00 | Součást iOS 4 tvoří reklamní platforma iAd, od níž si Apple hodně slibuje, má umožnit financování různých bezplatných aplikací z reklam, jež budou vysoce interaktivní a přitažlivé pro uživatele zařízení s iOS. Tyto reklamy využívají standardní webové technologie, nyní se však Apple rozhodl jejich přípravu vývojářům dále usnadnit a v pondělí vydal pro registrované vývojáře nástroj iAd Producer. Jedná se o odpověď Apple na Flash bannery? Nebo snad předstupeň nové aplikace pro snadnou tvorbu Webů ve stylu iWeb?

 

 

 

Aperture 3.1.1 přináší četné další opravy chyb

14. prosince 2010, 00.00 | Společnost Apple vydala update svého nástroje pro zpracování RAW snímků Aperture. Setinkový update 3.1.1 přináší především opravy řady chyb a zvýšení celkové stability a výkonu aplikace.

 

 

 

Recenze: GarageBand 11 – aplikace s respektem

14. prosince 2010, 00.00 | Centrem pozornosti je tentokrát hudební dílna GarageBand. Třetí nosný sloup balíku iLife '11 určený nejen amaterským hudebníkům.

 

 

 

Recenze: iMovie 11 – potěšení jen pro někoho

7. prosince 2010, 00.00 | Druhá část balíku iLife 11, určená k domácímu střihu videa, přichází s na první pohled líbivými inovacemi - tvorbou trailerů, novými tématy a rozpoznáváním osob. Potěší také lepší práce se zvukovou stopou. Bude to ale stačit?

 

 

 

Mac OS X software: RapidWeaver 5 přidává mapování webů a správu rozšíření

6. prosince 2010, 00.00 | Webový WYSIWYG editor RapidWeaver ve verzi 5 doplňuje HTML a XML mapování webů vedle dalších vylepšení a usnadňuje správu rozšíření. Podrobnější informace naleznete v tomto článku.

 

 

 

Strana výpisu

6 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: