Apple - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Apple

Apple iLife: iPhoto 11 ve slušivém kabátku

2. prosince 2010, 00.00 | Nedávno se dočkal upgradu populární multimediální balík Apple iLife. Vzhledem k jeho rozsahu jsme jeho recenzi rozdělili do tří částí. Začneme fotografovu pravou ruku - aplikací iPhoto. A pokusíme se odpovědět na otázku, zda jsou změny v uživatelském rozhraní dostatečným důvodem k upgradu.

 

 

 

Apple iOS 4.2 doplňuje do Mobile Safari podporu WebSockets a akcelerometru

29. listopadu 2010, 00.00 | Apple nedávno vydal ostrou verzi iOS 4.2 pro iPhone, iPod touch a iPad. Zabudovaný webový prohlížeč tohoto systému, tedy Mobile Safari, nabízí nově podporu pro technologii WebSockets a akcelerometr, spojenou s použitím HTML5. Jak vypadají nové mobilní webové technologie podle Apple?

 

 

 

Final Cut Express - 8. Export videa

29. listopadu 2010, 00.00 | Máme upravený obraz i zvuk a zbývá poslední krok, abychom mohli předat hotový film divákům nebo si ho alespoň uchovat pro vlastní potřebu.

 

 

 

Recenze: MacBook Air 11 palců - před propastí průměrnosti

5. listopadu 2010, 00.00 | Jedenáctipalcový Macbook Air je odpovědí Applu na netbooky. Jedni se na něj těšili, druzí do poslední chvíle nevěřili, že se k něčemu takovému Jobs sníží. Kvůli nízké ceně musel výrobce sáhnout k mnoha kompromisům. Pro někoho až k příliš mnoha.

 

 

 

Final Cut Express - 4. Střih

29. října 2010, 00.00 | Jednotlivé klipy jsou naimportované ve Final Cut Express a konečěn z nich můžeme začít tvořit film. Přitom se neobejdeme bez střihu.

 

 

 

Aperture 3.1: notná dávka oprav a vylepšení

27. října 2010, 00.00 | Aperture 3 se po třech drobných setinkových verzích dočkal prvního velkého balíku oprav s označením 3.1. Kromě spolupráce s iLife 11 připravili vývojáři přes dvě stovky oprav a vylepšení, takže se aktualizace rozhodně vyplatí.

 

 

 

Recenze: MacBook Pro 15,4" - všestranný pracant

26. října 2010, 08.00 | Pokud hledáte univerzální notebook na práci i zábavu, nebazírujete na každém gramu ani koruně a nechcete používat externí displej, může být 15,4 palcový MacBook Pro tou správnou volbou. Otestovali jsme verzi se standardním i variantu s matným displejem a vyšším rozlišením. Každá si najde své příznivce.

 

 

 

Zpráva o středeční akci Applu k Macům

22. října 2010, 00.00 | Steve Jobs představil novinky mediálního balíku iLife ’11 a beta verzi aplikace FaceTime for Mac pro videohovory mezi Macy, iPhony 4 a iPody touch čtvrté generace. Dále předvedl některé vlastnosti chystaného Mac OS X Lion integrujícího prvky iOS a ohlásil brzké spuštění obchodu Mac App Store. A nakonec uvedl nové MacBooky Air, které jsou ještě přenosnější a svou pracovní pohotovostí se blíží iPadu.

 

 

 

AppleForum 2010 – přijďte se pobavit o Applech

18. října 2010, 00.00 | Opět po dvou letech jsme pro vás připravili AppleForum, na kterém můžete potkat zajímavé lidi, zúčastnit se praktických workshopů zaměřených na multimedia a jako bonus ještě navštívit Digiforum.

 

 

 

Final Cut Express - 2. Projekty, sekvence, klipy a uživatelské rozhraní

15. října 2010, 00.00 | Základními stavebnímy kameny ve Final Cut Express jsou projekty, sekvence a klipy. Jaké jsou mezi nimi rozdíly a k čemu se hodí popisuje druhý díl našeho seriálu. Kromě nich se podíváme na uživatelské rozhraní a funkci jeho jednotlivých prvků.

 

 

 

Strana výpisu

7 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: