Apple - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Apple

Recenze 24“ monitoru Apple LED Cinema Display

12. prosince 2008, 02.00 | Server AppleInsider přináší podrobnou recenzi 24“ stolního monitoru Apple LED Cinema Display. Její podrobné shrnutí naleznete v tomto článku.

 

 

 

Výkonnostní testy 17“ MacBooku Pro

1. prosince 2008, 02.00 | Časopis Macworld podrobil svým výkonnostním testům nový 17“ MacBook Pro, který sice zatím nedoznal větších inovací, přesto podává velmi slušné výkony. Podrobnosti přinášíme v tomto článku.

 

 

 

Úvaha o DisplayPortu na nových počítačích a perifériích Applu

19. listopadu 2008, 00.00 | Apple své nové notebooky a 24“ LED monitor vybavil zobrazovacím rozhraním mini DisplayPort. Tento článek se pokouší na tenhle krok Applu podívat blíže. Jedná se o vítanou inovaci nebo krok, budící spíše rozpaky?

 

 

 

Vyšly testy zákaznické konfigurace nového 15“ MacBooku Pro

14. listopadu 2008, 00.00 | Časopis Macworld otestoval nový 15“ MacBook Pro v zákaznické konfiguraci s 2,8GHz procesorem a se 7200otáčkovým diskem. Jak je to s výkonem u nové generace mobilních řešení pro profesionály z dílny Apple?

 

 

 

Testy nového MacBooku Air podle MacWorldu

12. listopadu 2008, 00.00 | Apple 14. října představil vedle nových MacBooků a MacBooků Pro též inovovaný MacBook Air. Ten se dodává ve dvou verzích, slabší (a levnější) model obsahuje 1,6GHz procesor a 120GB pevný disk, druhý model poskytuje procesor na 1,86 GHz a nemechanický SSD disk o kapacitě 128 GB (využívající flash paměti). Macworld nový 1,86GHz MacBook Air s SSD diskem otestoval, dle jeho zjištění skutečně došlo k výraznému nárůstu výkonu, hlavně v grafice. Více naleznete v tomto článku.

 

 

 

Výsledky říjnového průzkumu NetApplications: Jaké prohlížeče a systémy se používají pro brouzdání Webem?

10. listopadu 2008, 00.00 | Každý měsíc firma NetApplications zveřejňuje výsledky svého průzkumu, v němž měří zastoupení jednotlivých platforem a prohlížečů mezi uživateli Webu po celém světě. Říjen samozřejmě nebyl výjimkou. Jaké prohlížeče a operační systémy se dnes používají pro přístup k obsahu na Webu?

 

 

 

Dočká se Apple Mac Mini upgradu?

27. října 2008, 00.00 | Na základě tvrzení společnosti MacMiniColo.net by se nakonec měl Apple Mac Mini měl přece jen dočkat nové konfigurace, a nikoli definitivního ukončení prodeje, který byl mnohými předpovídán už několikrát, naposledy po nedávném uvedení nových přenosných počítačů Apple. Co konkrétně MacMiniColo.net tvrdí o budoucnosti jednoho z nejoriginálnějších, ale již dlouho neupdatovaných počítačů dneška?

 

 

 

OpenOffice.org 3.0: zajímavá vylepšení pro každého

22. října 2008, 00.00 | Nativní port pro Mac OS X, možnost (omezené) editace PDF dokumentů, podpora standardu ODF 1.2 a řada dalších menších či větších vylepšení. Takové jsou novinky, které přinesla minulý týden uvedená nová veze bezplatného balíku kancelářských aplikací OpenOffice.org 3.0. Blíže se na ně podíváme v tomto článku.

 

 

 

Apple uvedla nové MacBooky a 24" LED Cinema Display. Splnila se očekávání?

15. října 2008, 00.00 | Včera představila společnost Apple nové modely svých přenosných počítačů. Ty se mohou pochlubit hliníkovým tělem vyráběným novou technologií, výkonnou NVIDIA grafikou, skleněným trackpadem a dalšími novinkami. Mnohé z těchto inovací se přitom dostaly i do low-endových MacBooků. Poměrně překvapivě se pak objevil i 24" Cinema Display. Více přinášíme v tomto článku.

 

 

 

Nové notebooky Apple 14. 10.: co lze očekávat?

10. října 2008, 00.00 | Dne 14. 10. hodlá společnost Apple představit na speciální Media Event novinky ve svém produktovém portfoliu, kterými mají být zcela jistě nové přenosné počítače. Dle různých úniků a spekulací, jenž se značně rozšířily o konkrétnější informace v posledních hodinách, by nové přenosné Macy měly přinést elegantní sjednocený design postavený na hliníkovém těle, zvýšený výkon, agresivní cenová nastavení a možná i přelomovou výrobní technologii "Brick" či zcela nového tablet Maca.

 

 

 

Strana výpisu

... 25 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: