Vyšly testy zákaznické konfigurace nového 15“ MacBooku Pro - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

 

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:Hardware

Vyšly testy zákaznické konfigurace nového 15“ MacBooku Pro

14. listopadu 2008, 00.00 | Časopis Macworld otestoval nový 15“ MacBook Pro v zákaznické konfiguraci s 2,8GHz procesorem a se 7200otáčkovým diskem. Jak je to s výkonem u nové generace mobilních řešení pro profesionály z dílny Apple?

Na stránkách T-shock.eu právě startuje předvánoční grafická soutěž v navrhování dárků. Autor nejlepšího návrhu dostane pod stromeček 10 000 Kč. Zúčastnit se může každý, kdo si troufne vytvořit super design dárku na tričko, mikinu, spodní prádlo nebo ostatní podklady v speciálním Flash Tvořiči.

Skvělých 10 000 Kč možná čeká právě na vás, tak dlouho neváhejte a navrhujte ZDE.

Soutěž probíhá od 13. 11. do 5. 12. 2008 v těchto etapách:

  • Přihlašování návrhů: 13. 11. - 5. 12. 2008 (po celou dobu soutěže)
  • Veřejné hlasování: 20. 11. - 5. 12. 2008
  • Oficiální vyhlášení výsledků: 8. 12. 2008

Ceny v soutěži

  • 1. místo podle počtu bodů: 10 000 Kč (převodem na bankovní účet)
  • 2. místo podle počtu bodů: Překvapení od T-shock v hodnotě 2 000 Kč
  • 3. místo podle počtu bodů: Překvapení od T-shock v hodnotě 1 000 Kč
  • 1. místo určené porotou: 1 000 Kč (převodem na bankovní účet)

O projektu T-shock
Pamatujete trička s motivy od Disneyho nejen pro malé děti, nebo tepláky se čtyřmi pruhy od oblíbeného vietnamského prodejce vašich rodičů? Pokud ano, tak vězte, že těmto dobám definitivně zvoní umíráček, jelikož nyní nastává ten správný čas pro vytvoření vlastního motivu. Motivu, který vyjádří vaše názory a nikoliv názory známé nadnárodní fabriky či anonymní plagiátorské manufaktury. Nebuďte tedy jeden z davu a noste na tričku, mikině, dresu či spodním prádle to, co vás vymaní z uniformity a dá vám možnost vyjádřit vlastní názor.

Postup
Potisknout široký výběr svršků i spodků je jednoduché. Horší je najít někoho, kdo to je schopen za přijatelnou cenu realizovat. Můžeme zapomenout na stokusové objednávky. Služba T-shock.eu nabízí vytvoření vlastního designového oblečení klidně v jediném, originálním kusu. Vše začíná na webových stránkách www.t-shock.eu, kde stačí projít jednoduchou registrací a pak již jen tvořit. Aplikace zvaná tvořič je postavena na Adobe Flashi, pro její používání je tedy potřeba mít jej nainstalovaný.

Dál již přichází to nejlepší. Tvořič nad zvoleným trikem (či čímkoli jiným z nabídky) znázorní potisknutelnou oblast, v jejímž rámci již uživateli neklade žádné limity. Obrázky lze vkládat vlastní, stejně jako vybírat z galerie předpřipravených. Pro text lze využít běžnou nabídku písem i řezů. Prostředí tvořiče je jednoduché a intuitivní, pro jeho ovládání postačuje myš. Vše je perfektně funkční, nic neškytá, nad ničím není potřeba se pozastavovat. Jediným omezením tak zůstává pouze vlastní fantazie a kreativita.

Horkou novinkou je také možnost si vytvořit zcela zdarma vlastní e-shop a nabízet v něm trička nebo jiné produkty s vlastním designem. Stačí mít vlastní webové stránky nebo blog. Vydělávání peněz na internetu pro schopné grafiky a designery nebylo nikdy tak snadné.

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » VSE  

 » Rubriky  » Go verze  

 » Rubriky  » Apple  

 » Rubriky  » Hardware  

 

 

 

Nabídka bazar

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: