Apple - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce
Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

 

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:Apple

Hardwarové novinky z Expa: Xserve G5 a iPod mini

8. ledna 2004, 00.00 | Steve Jobs v rámci keynote uvedl řadu softwarových novinek a také dva nové hardwarové produky, na které se dnes podíváme. Server Xserve se dočkal upgradu na procesor G5 a nový, menší a levnější iPod mini má kapacitu 4 GB a barevné kryty.

 

 

 

Keynote - o nostalgii a hlavně o penězích

7. ledna 2004, 00.00 | Steve Jobs již tradičně otevřel veletržní část MacWorldu svou keynote. Kromě nových produktů přišla řada i na jedno významné výročí a hlavně na peníze. Ztrácí Apple svoje charisma? Naše reportáž přímo ze San Franciska.

 

 

 

Publikační software v roce 2003

7. ledna 2004, 00.00 | Jaké novinky v oblasti publikačního softwaru přinesl rok 2003? Jak to loni vypadalo u
softwarových gigantů a nezávislých výrobců? A o jakých trendech nové či inovované
produkty vypovídají?

 

 

 

MacWorldExpo SFO 2004 - vše při starém?

5. ledna 2004, 00.00 | Oficiální program veletrhu MacWorldExpo v San Francisku začíná 5.1.2004 v osm hodin ráno místního času. Nabízíme vám však první postřehy z příprav a exkluzivní fotografie z místa konání pořízené již v sobotu a neděli.

 

 

 

Jaký byl rok 2003 - stolní počítače a servery Apple

23. prosince 2003, 00.00 | Závěr roku je už blízko a tak se dneska podíváme, co nám Apple letos všechno nadělil - v oblasti "stolních" počítačů, kam budeme počítat i rackový Xserve. Je jasné, že největší novinkou byly nové Power Macy G5, ale ani další modely nelze nechat bez povšimnutí.

 

 

 

Přijďte na lednové MujMAC Apple Forum

2. prosince 2003, 00.00 | Zveme Vás na první z pravidelných setkání pro uživatele platformy Mac OS, které se bude konat 27. ledna 2004, pouhých několik dnů po 20. výročí uvedení prvního počítače Macintosh. Získejte aktuální informace o software a hardware, komunikujte s dalšími uživateli platformy, vyzkoušejte si novinky v praxi ve workshopu!

 

 

 

IView MediaPro: kvalitní aplikace pro digital asset management

21. listopadu 2003, 00.00 | Všestranná správa digitálních zdrojů, nízké systémové nároky a přístupná cena - Těmito i
dalšími klady se může pochlubit produkt společnosti iView Multimedia, který pro své
kvality získal řadu ocenění. Máme co do činění s konkurentem systémů typu Cumulus Canto
či Extensis Portfolio?

 

 

 

iMac s 20" LCD a duální Power Mac 1,8 GHz

20. listopadu 2003, 00.00 | Apple zajímavým způsobem rozšířil svou nabídku počítačů - nabízí už dva dvouprocesorové modely Power Mac G5 a nový iMac s velkým, 20" LCD displejem. Kromě toho uvedl některé své profesionální aplikace ve verzi, optimalizované pro PowerPC G5, takže jsou o desítky procent rychlejší.

 

 

 

iBook G4: jak se povedla třetí generace?

19. listopadu 2003, 00.00 | Nové iBooky s procesorem PowerPC G4 se již prodávají a nás zajímalo, jak si tento přenosný počítač vede v praxi - jakou má výdrž baterií, jak může konkurovat ostatním notebookům Apple rychlostně. Přečtěte si naše zkušenosti a prohlédněte si řadu fotografií a výkonnostních grafů.

 

 

 

Apple ceny: listopad 2003

12. listopadu 2003, 00.00 | Tak jak je obvyklé, s novým měsícem se také blíže díváme na aktuální ceny počítačů Apple u nás. Jaké nové produkty můžete koupit v listopadu a jak si naše ceny stojí v porovnání s jinými zeměmi?

 

 

 

Strana výpisu

... 40 ...

 

Nabídka bazar

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: