VMware oznámila bližší podrobnosti k Fusion 3 - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce
Soutěž

Sponzorem soutěže je:

Saal Digital

 

Jaký největší formát fotoknihy v řadě Professional Line ve formátu na šířku lze ve standardní nabídce Saal Digital Fotoservice objednat? Nápověda: Logo sponzora soutěže

V dnešní soutěži hrajeme o:Software

VMware oznámila bližší podrobnosti k Fusion 3

sw software

7. října 2009, 00.00 | Nová verze virtualizačního programu VMware se začne prodávat 27. října, přinese přes 50 novinek včetně zvýšeného výkonu a usnadněné migrace z PC.

V poslední době se pomalu začíná rozšiřovat segment středoformátových digitálních zrcadlovek. Před několika dny tradiční výrobce profesionální fototechniky společnost Mamiya překvapil tím, že představil 4 nové DSLR fotoaparáty, které jsou vybaveny rozměrnými středoformátovými senzory. Jedná se o přístroje s označením DM56, DM33, DM28 a DM22. Co nového tyto fotoaparáty, ve srovnání s předchozími Mamiya přístroji, přinášejí?

První série fotoaparátů, do které náleží modely středoformátových DSLR DM56 a DM33, se od sebe odlišují pouze velikostí rozlišení, která činí 56 Mpix a 33 Mpix. Fotoaparáty jsou vybaveny velmi rychlou centrální závěrkou, která zvládne synchronizaci s bleskem až do času 1/ 1 600 s. Oproti předchozím Mamiya aparátům (například model Mamiya 645 AFD III) disponují podle výrobce nové Mamiya přístroje o 30 % rychlejším autofokusem.

Druhá série fotoaparátů DM28 a DM22 bude v produktové nabídce Mamiya přístrojů zastávat pozici „entry-level“ středoformátů, protože by se podle výrobce měla na trhu prodávat za přístupnější cenu, než tomu bude v případě výše uvedených fotoaparátů. Fotoaparáty DM28 a DM22 disponují nižším rozlišením 28, resp. 22 Mpix (při 16bitovém zachycení obrazových dat), přičemž je možné očekávat, že díky nižší ceně nebudou tyto fotoaparáty nabízet tolik technických vymožeností, jako tomu je v případě dražších modelů DM56 a DM33.

Součástí balení ke všem novým fotoaparátům bude balíček softwarových aplikací Leaf Capture a Capture One od společnosti Phase One, ve kterých si budou uživatelé moci upravovat RAW soubory z uvedených aparátů. Škoda, že tisková zpráva výrobce neobsahuje žádné další informace, na základě kterých by bylo možné si u všech nových fotoaparátů více přiblížit jejich technickou specifikaci.

A aby těch Mamiya novinek nebylo málo, tak spolu se čtveřicí uvedených fotoparátů byly také představeny nové středoformátové objektivy 55mm f2.8 DL/S; 80 mm f/2.8; DL/S a 110 mm f/2.8 SL/S, které byly vyvinuty ve spolupráci s firmou Schneider Kreuznach. Ceny uvedených fotoaparátů a objektivů zatím nebyly uvedeny. Očekává se, že nová fototechnika od Mamiya bude na trhu dostupná v průběhu 4. čtvrtletí letošního roku.

Zdroje: TZ Mamiya; Gadgetfolder.com; Photographyblog.com

Tématické zařazení:

 » Rubriky  » VSE  

 » Rubriky  » Go verze  

 » Rubriky  » Apple  

 » Rubriky  » Software  

 

 

 

Nabídka bazar

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: