Digitální video - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce


Digitální video

Analogové video aneb cesta tam a zase zpátky... (5)

14. srpna 2003, 00.00 | V další části seriálu o analogovém videu si mimo jiné povíme o konkrétním nastavení VirtualDubu a funkcích, které jsou při grabování videa k dispozici.

 

 

 

Filmové efekty - 2. díl: transitions, audio a video efekty v Adobe Premiere

8. srpna 2003, 00.00 | V dnešním díle seriálu o filmových efektech se podíváme na zoubek přechodům mezi klipy a audio a video efektům, které nám dává k dispozici Adobe Premiere.

 

 

 

Analogové video aneb cesta tam a zase zpátky... (4)

5. srpna 2003, 00.00 | V další části seriálu o analogovém videu si mimo jiné povíme o vícesouborovém grabování videa ve VirtualDubu a dalších důležitých nastaveních pro grabování videa.

 

 

 

Analogové video aneb cesta tam a zase zpátky... (3)

30. července 2003, 00.00 | V další části seriálu o analogovém videu si mimo jiné povíme o kodecích a software pro grabování videa.

 

 

 

Analogové video aneb cesta tam a zase zpátky... (2)

25. července 2003, 00.00 | V další části seriálu o analogovém videu si mimo jiné povíme něco o rychlosti pevných disků, datovém toku zpracovávaném videograbberem při grabování videa a především o konektorech, které jsou alfou a omegou všech video zařízení.

 

 

 

Filmové efekty

 

 

 

Filmové efekty - 1. díl: základy práce s Adobe Premiere

24. července 2003, 00.00 | V seriálu o filmových tricích a efektech si postupně ukážeme, jak vtipně využít jednodušší efekty, nebo jak zakomponovat do reálné scény počítačem vytvořené elementy z 3D studia. To vše tak říkajíc "doma na koleně". První díl seriálu je určený začátečníkům a slouží k seznámení se střihačským programem Adobe Premiere, který budeme používat.

 

 

 

Analogové video

 

 

 

Analogové video aneb cesta tam a zase zpátky... (1)

23. července 2003, 00.00 | Úryvkem z Hobita začínáme náš výukový kurz o analogovém videu. Dozvíte se v něm doufejme vše podstatné o grabování, úpravě a exportu analogového videa, to vše za pomocí převážně zdarma dostupných softwarových nástrojů.

 

 

 

Adobe rozšiřuje rodinu aplikací pro zpracování digitálního videa

10. července 2003, 00.00 | Adobe ucelilo nabídku svých programů pro práci s digitálním videem, které integrovalo do nové kolekce Adobe Video Collection a začíná svůj marketing mířit na profesionální video producenty. Uspěje?

 

 

 

Strana výpisu

... 71 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: