Digitální video - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Digitální video

Zamyšlení nad zálohováním videa

18. listopadu 2002, 00.00 | Nedávno jsem byl postaven před problém, jak předat asi hodinový filmový dokument v co nejvyšší kvalitě přátelům. Nakonec se z toho vyklubalo zamyšlení, jak vůbec filmová data ukládat. Profesionálové mají asi jasno, ale řekl bych, že většina uživatelů asi bude tápat podobně jako já.

 

 

 

GSpot 2.0

8. listopadu 2002, 00.00 | Chcete si přehrát nějaké video ve formátu AVI, ale nemáte potřebný kodek a ani nevíte, jaký kodek AVI soubor používá? S detailní identifikací kodeku popřípadě dalších systémových komponent používaných při přehrávání videa Vám pomůže GSpot pro Windows.

 

 

 

VideoMagic 1.0, novinka od ACD Systems

7. listopadu 2002, 00.00 | Společnost ACD Systems rozšiřuje své aktivity i do oblasti úprav domácího videa a o prázdninách uvedla na trh novinku VideoMagic pro Windows. Co všechno tento editační balík umí a za kolik si ho můžete koupit v České republice? Všechny tyto informace najdete v naší recenzi.

 

 

 

Hlasování v anketě CIPA 2002

1. listopadu 2002, 00.00 | Využijte možnost svým hlasem rozhodnout o výsledku prestižní Foto/Video ankety roku. Prostřednictvím online formuláře můžete dát svůj hlas oblíbenému produktu a zařadit se tak do slosování o hodnotné ceny.

 

 

 

Digitální video krok za krokem

25. září 2002, 00.00 | V edici MUJMAC vydala Grafika Publishing novou publikaci "Digitální video krok za krokem". Publikace je určena všem, kteří se chtějí naučit pracovat s videem, primárně na počítačích Apple.

 

 

 

Nová kniha "Digitální video krok za krokem"!

6. září 2002, 00.00 | Máte kameru, nebo si ji chcete koupit? Samozřejmě že ano, vždyť práce s videem je ohromná zábava. A máte Maca? V tom případě máte také skvělou "střižnu" pro vaše video a naše nová kniha vám bude ideálním pomocníkem ve všech fázích práce s digitálním videem.

 

 

 

Sony DCR-IP220K - když se zkříží digitální fotoaparát s videokamerou

6. srpna 2002, 00.00 | Plnohodnotné spojení funkce digitální videokamery a digitálního fotoaparátu je považováno za technicky nemožné s ohledem na různorodost obou zařízení. Přesto Sony představilo hybrid, který by podle parametrů mohl znamenat průlom!

 

 

 

Shake: protřepat, promíchat

1. srpna 2002, 00.00 | Apple ohlásil novou verzi kompozičního a efektového programu Shake 2.5, který zakoupil společně s původním výrobcem, společností NothingReal, letos v únoru. Můžeme být jen zvědavi, jak Shake zamíchá s postavením Applu u profesionálních filmařů.

 

 

 

QuickTime 6 - veřejný pohled

6. června 2002, 00.00 | Apple uvolnil veřejnou betaverzi nejnovější verze QuickTime 6, která obsahuje kromě jiných novinek také podporu pro MPEG-4. Jak je na tom QuickTime s podporou tohoto "formátu budoucnosti"?

 

 

 

Prolink GeForce4 Ti 4200

30. května 2002, 00.00 | Jako první vám můžeme přinést test této cenové bomby od Prolinku. Nejlacinější model serie Titanium přináší za svou cenu překvapivý výkon, ještě umocněný velkou možností přetaktování.

 

 

 

Strana výpisu

... 73 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: