Digitální video - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce


Digitální video

Ulead VideoStudio 8

28. května 2004, 00.00 | Univerzální a při svých možnostech poměrně levný video editor společnosti Ulead umí opět něco nového! Osmá verze byla uvedena na trh nedlouho po verzi sedmé a snad právě proto program nabízí několik velmi zajímavých novinek v oblasti titulků, přípravy CD a DVD kompilací, dále pak nové video a audio filtry a možnost efektových úprav statických obrázků.

 

 

 

Apple inovuje své video aplikace - mohutná podpora pro HD

22. dubna 2004, 00.00 | Apple na konferenci NAB poměrně výrazně rozšířil své portfolio produktů pro profesionální zpracování videa - uvedl jak zcela nové produkty, tak aktualizoval stávající řadu profi nástrojů, a k tomu nyní nabízí širokou podporu pro zpracování formátu HD. Apple také předváděl novou verzi kodeku MPEG-4 pro použití ve formátu HD.

 

 

 

MainConcept EVE 2.0

19. dubna 2004, 00.00 | MainConcept EVE patří mezi levné video editory. Vzhledem ke svým možnostem je program poměrně atraktivní nástroj pro zpracování domácího videa v různých formátech, což dokládá i jeho nová verze přinášející například editor 3D titulků, automatické střihové funkce, vypalování DVD kompilací a mimo jiné i několik nových přechodových efektů.

 

 

 

MainConcept PVR 1.0, nový videorekordér pro Windows

7. dubna 2004, 00.00 | Jednoduchý, celkem levný a přitom dostatečně výkonný digitální videorekordér uvedla na trh společnost MainConcept. K přehlednému grafickému ovládání této simulace domácího videa si můžete ještě přidat kvalitní záznam v několika formátech a univerzální podporu různých video capture zařízení a televizních karet.

 

 

 

Pinnacle Studio 9, novinka na zpracování domácího videa

30. března 2004, 00.00 | Pinnacle Studio patří mezi poměrně levné a díky kompletní české lokalizaci současně i mezi nejoblíbenější programy na zpracování domácího videa. Různé verze a varianty balíku Studio najdete přiložené k mnoha střihovým kartám a není tedy divu, že je Studio tak rozšířenou aplikací. Na novinky deváté verze programu se teď společně podíváme.

 

 

 

Primatte 2.0, sofistikované maskování v Adobe Photoshopu

25. března 2004, 00.00 | Adekvátní využití Adobe Photoshopu v oblasti zpracování digitálního videa je možná trochu sporné. Photoshop však můžete použít jako ideální nástroj na maskování zdrojových předloh pro video kompozice. A když k tomu přidáte ještě klíčovací plugin Primatte, získáte vynikajícího pomocníka pro přípravu fotografických podkladů pro nejrůznější účely.

 

 

 

EditStudio 4

1. března 2004, 00.00 | Zpracování domácího videa je stále populárnější téma hlavně díky cenově dostupnému hardware a v neposlední řadě i díky řadě více či méně zdařilých softwarových produktů na zpracování obrazu. Dnes vám nabízíme představení jednoho v našich končinách zatím nepříliš známého, avšak určitě zajímavého video editoru se slušnými efektovými možnostmi.

 

 

 

Filmové efekty - 6. díl: Premiéra a Photoshop

11. února 2004, 00.00 | Dnešní tutoriál bude zaměřen na tvorbu efektů s využitím vrstev nakreslených v programu Adobe Photoshop. Ukážeme si, jak vytvořit střelbu jako z akčního filmu a také jak navodit dojem záběru snímaného průmyslovou kamerou.

 

 

 

WinDVD Creator 2, DVD poskládané za pár minut

23. prosince 2003, 00.00 | Levné programy na zpracování domácího videa patří mezi zcela běžné a ve velkém počtu dostupné autorizační nástroje. V poslední době se do popředí zájmu začínají dostávat stejně levné, ale na přípravu a tvorbu DVD videa zaměřené programy. Dnes si představíme jeden z nich.

 

 

 

Tools for Television PRO 1.2, video v Adobe Photoshopu

8. prosince 2003, 00.00 | Postprodukce videa včetně grabování jednotlivých snímků a příprava titulků pro video přímo v Adobe Photoshopu? A proč vlastně ne? S doplňkem Tools for Television PRO je to možné.

 

 

 

Strana výpisu

... 69 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: