Digitální video - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Digitální video

LaCie Skwarim & Buffalo FireStix: rychlý luxus za hodně peněz

11. dubna 2007, 00.00 | Přenášíte mezi kanceláří a domovem často gigabajty dat, potřebujete
je rychle číst i ukládat a současně chcete, aby použité paměťové médium
bylo co nejmenší a nejlehčí? Nabízíme vám recenzi dvou vskutku
luxusních mobilních zařízení špičkových parametrů pro ukládání dat.

 

 

 

Adobe After Effects CS3 Professional: co přináší nového?

29. března 2007, 00.00 | V rámci uvedení jednotlivých podob Adobe Creative Suite 3 byla představena nová verze programu pro speciální vizuální pohybové efekty a filmovou grafiku After Effects. Jaká vylepšení a novinky přináší After Effects CS3 Professional?

 

 

 

Sony Handycam pro rok 2007

12. února 2007, 00.00 | Přinášíme vám přehled nově uváděných videokamer (handycam) od společnosti Sony pro rok 2007. V příloze naleznete přehlednou tabulku včetně krátkého popisu produktu, fotografie a předpokládané koncové ceny.

 

 

 

HP pracuje na nových technologiích

7. února 2007, 00.00 | Společnost HP se kromě výroby a prodeje konvenčních produktů věnuje také oblasti výzkumu a vývoje nových technologií, kam investuje nemalé prostředky. Tato činnost přinese čas od času zajímavé výsledky. Nakoukněme tedy nyní pod pokličku, co je nového v laboratořích tohoto amerického giganta…

 

 

 

Zoom Player 5.0, multimediální a DVD přehrávač

11. ledna 2007, 00.00 | Jeden z konkurentů freewarové i komerční verze BSPlayeru a dalších softwarových přehrávačů videa byl nedávno uveden již ve své páté verzi a mimo komplexní podpory DVD videa nabízí i řadu jiných zajímavých funkcí. Představení programu vám nyní nabízíme.

 

 

 

Serif MoviePlus 5.0, komfortní video editor pro domácí video

9. ledna 2007, 00.00 | I když by se mohl zdát opak, kvalitních programů pro zpracování domácího videa není nijak mnoho. Čas od času vám proto představujeme buď novou verzi známějších aplikací, nebo doposud méně známý program, který však také může odvést dobré služby. To je i případ univerzálního video editoru Serif MoviePlus, na jehož pátou verzi se nyní podíváme v bližším pohledu.

 

 

 

AVID Open House v pražském Abatonu

7. června 2006, 00.00 | Poslední květnový den se od dopoledních hodin až do pozdně odpoledního času v pražském Abatonu uskutečnilo setkání s tématy profesionální post-produkce a střihu videa. Celá akce se konala pod záštitou společnosti Avid, jejíž jméno netřeba všem znalcům z oboru moc představovat.

 

 

 

CyberLink PowerDVD 7

16. května 2006, 00.00 | Softwarový přehrávač DVD videa a různých dalších videoformátů dospěl už do své sedmé verze, na kterou se teď ve zkratce podíváme.

 

 

 

Apple iDVD 6

20. března 2006, 00.00 | Jak vypadá nejnovější verze DVD authoringového softwaru od společnosti Apple? Co přináší šestá verze uživatelům operačního systému Mac OS X?

 

 

 

Adobe After Effects tutoriál - Plasmový nápis

24. ledna 2006, 00.00 | V tomto tutoriálu bych vám rád předvedl, jak vytvořit efektivní dynamické vykreslení nápisu či nějakého obrazce modrým plamenem. Návod je určen pro uživatele programu Adobe After Effects, ale podobný postup se dá aplikovat v řadě dalších programů.

 

 

 

Strana výpisu

... 64 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: