Digitální video - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce


Digitální video

Multifunkční AV zařízení Panasonic D-snap čtvrté generace

30. prosince 2004, 00.00 | Čtvrtá generace multifunkčních AV mašinek Panasonic D-snap hravě a elegantně natočí video, udělá fotky, přehraje hudbu a ochotně poslouží i jako hlasový záznamník nebo mobilní prohlížeč videosouborů.

 

 

 

Video - Jak na to - Převod jakéhokoliv videoformátu na DVD

14. prosince 2004, 00.00 | V dnešní lekci se budeme zabývat něčím, co se některým bude zdát trochu podivné, některým zbytečné, některým však velmi užitečné - dnes to bude jednak o převodu jakéhokoli videoformátu v PC (AVI, MPEG, ASF, WMV, MOV...) na formát DVD a druhak editací již hotových DVD co se týče úprav a přidávání zvukových stop a titulků.

 

 

 

Canopus ohlásil kartu EDIUS NX for HDV

13. prosince 2004, 00.00 | Společnost Canopus Corporation oznámila novou kartu EDIUS NX for HDV – první řešení pro HDV a DV video s analogovým HD složkovým výstupem. Díky střihovému programu EDIUS Pro 3, EDIUS NX for HDV nabízí nativní střih HDV, DV, nekomprimovaného SD, MPEG-2 a MPEG-1 formátů.

 

 

 

CES 2005 se blíží

6. prosince 2004, 00.00 | Největší veletrh spotřební elektroniky CES 2005 začne již za necelý měsíc. Co nabídne tato obrovská Las Vegaská show nejen domácím uživatelům? Nakolik se přiblíží digital imaging spotřební elektronice?

 

 

 

Novinky od společnosti Pinnacle

6. října 2004, 00.00 | Společnost Pinnalce inovuje své produkty v oblasti videostřižen a multimediální domácnosti. Nové verze videostřižen Pinnacle Liqued Edition 6 a Studio Plus 9 přinášejí běžným uživatelům střihačské nástroje, které byly do dneška jen doménou profesionálních střihačů. Multimediální domácnosti mohou být díky novému ShowCenteru 1000g bez drátového připojení.

 

 

 

Filmové efekty II - 1. díl: Adobe Premiere Pro

22. září 2004, 00.00 | V nové řadě seriálu o filmových efektech a střihových tricích budeme pracovat především s Adobe Premiere Pro, ale i s VirtualDubem a dalšími softwarovými nástroji. V prvním díle si ukážeme využití některých nových funkcí, které přináší Premiere Pro, jako je vnořování sekvencí a také vylepšený nástroj Motion.

 

 

 

VideoToolBox 1.0 & GSpot 2.5

17. srpna 2004, 00.00 | Moderní multimediální přehrávače filmů si s pomocí interních či externích kodeků poradí s nejrůznějšími formáty původních či mnoha způsoby zkonvertovaných filmů nebo videoklipů. Co ale v případě, když nelze daný soubor ve Windows přehrát? Existuje několik užitečných programů, které umí příslušný kodek identifikovat a případně i nabídnout jeho stažení z internetu.

 

 

 

Novinky v řadách digitálních videokamer

13. srpna 2004, 00.00 | Na trh brzy přijdou nové poloprofesionální videokamery formátu miniDV, které nevynikají pouze svými schopnostmi natáčet kvalitní videa, ale také schopností fotografovat statické snímky na paměťovou kartu. Kvalita i rozlišení jdou u videokamer stále vzhůru a tak se není čemu divit, že někteří již běžně fotí pouze videokamerou. Jaké novinky si pro nás tedy společnosti Canon a Sony nachystaly?

 

 

 

Ulead DVD Workshop 2, DVD za pár minut

24. června 2004, 00.00 | Sestavení a tvorba DVD kompilací nepatří mezi nijak složité úkoly, podmínkou je ovšem patřičně specializovaný software. O Ulead DVD Workshopu lze v krátkosti říci jen jediné - je to vynikající autorizační nástroj s jednoduchým a přehledným ovládáním.

 

 

 

Wildform Flix Pro 4

15. června 2004, 00.00 | Klasické video ve formátu Flash může být poněkud problematickou záležitostí. Pokud ovšem použijete specializovaný konvertor a současně video enkodér Flix Pro 4, nemusíte se o výsledek vůbec obávat.

 

 

 

Strana výpisu

... 68 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: