Digitální video - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Digitální video

Final Cut Studio 2 - recenze ve dvou dějstvích...

7. září 2007, 00.00 | MujMac dostal ke krátkému otestování nedávno představený balík video a postprodukčních aplikací Final Cut Studio 2. Na různých místech se už o něm napsalo poměrně dost, ale zkusme si ještě jednou ukázat, jaké všechny novinky na nás v Cupertinu přichystali a hlavně jaké byly první dojmy a zkušenosti "na vlastní kůži"...

 

 

 

Filmové efekty II - 6. díl: Filmový vzhled bez použití pluginů

4. září 2007, 00.00 | Mnoho amatérských filmařů touží transformovat své video do podoby blízké filmům v kinech. Tento díl je věnován postupu, kterým se můžeme vysněnému vzhledu hollywoodského filmu přiblížit. A to přímo v Adobe Premiere, dokonce bez nutnosti použít externí plugin.

 

 

 

Filmové efekty II - 5. díl: Slideshow lépe a rychleji ... v After Effects

28. srpna 2007, 00.00 | Pravděpodobně jste již byli někdy požádáni o vytvoření slideshow z fotografií a strávili při její tvorbě hromadu času. V předchozím díle jsme si ukázali, jak vytvořit slideshow poměrně rychle v Adobe Premiere Pro. To ale není nic proti tomu, s jakou rychlostí lze docílit téhož, nebo ještě lepšího výsledku s pomocí After Effects.

 

 

 

Filmové efekty II - 4. díl: Pohledná slideshow v Adobe Premiere

23. srpna 2007, 00.00 | Dnešní díl je věnován především fotografům, ať už profesionálním nebo amatérským, kteří chtějí vytvořit zajímavé prezentace ze svých snímků. Na pomoc si vezmeme Adobe Premiere, díky níž lze snadno a rychle oživit statickou slideshow.

 

 

 

QPict: výkonný správce digitálních zdrojů pro Mac OS X

21. srpna 2007, 00.00 | Nestačí vám při práci s digitálními zdroji typu obrázků, digitálních fotografií (včetně RAW), videa, písem či PDF dokumentů zabudované funkce Mac OS X ani iPhoto? A zdají se vám přitom být obvyklé aplikace pro správu obsahu složité, náročné na výkon a drahé? Pak rozhodně vyzkoušejte cenově i hardwarově nenáročný produkt QPict, který nabízí mnoho zajímavých funkcí.

 

 

 

Adobe After Effects tutoriál: Obarvení postavy

21. srpna 2007, 00.00 | V tomto článku se podíváme na to, jak někoho "obarvit". Třeba do zelena nebo do modra. Tento efekt zvládne i začínající uživatel After Effects, neboť budeme pracovat pouze s vrstvami a maskami. Ale ukážeme si i užití výrazu (Expression).

 

 

 

Adobe After Effects tutoriál: Klonování osoby

14. srpna 2007, 00.00 | Potřebujte své video obohatit o klon osoby vyskytující se v záběru? V našem tutoriálu si ukážeme odpovídající postup pro Adobe After Effects. Tutoriál je vhodný i pro úplné začátečníky.

 

 

 

Jak pořídit a prohlížet stereo-foto a video

8. srpna 2007, 00.00 | Tento článek navazuje na předchozí rady, jak vybrat vhodný přístroj. Stereo fotografie má největší úskalí v tom, že nejen fotograf musí být schopen ji vytvořit, ale také pozorovatel si ji musí umět prohlédnout.

 

 

 

Pojďte Pane, budeme si hrát ... s Adobe After Effects CS3!

6. srpna 2007, 00.00 | Nová verze kompozičního programu od společnosti Adobe slibovala několik žhavých novinek, bez kterých se žádný animátor již nikdy více neobejde. O tom, že
reklamní kampaň se opírala o opravdu zajímavé funkce, se přesvědčíte v dnešním článku.

 

 

 

Úvaha o 3D (stereo) fotografii

1. srpna 2007, 00.00 | Od našeho čtenáře jsme dostali obsáhlou úvahu o problematice stereo fotografie. Problémem je hlavně nedostatek vhodné techniky. Pokud vás stereo fotografování láká, dočtete se i praktické rady jak vybrat co nejvhodnější fotoaparát

 

 

 

Strana výpisu

... 61 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: