Digitální video - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Digitální video

CES 2006: Všichni rychle na web

9. ledna 2006, 00.00 | Jednou z nezodpovězených otázek na letoším CESu je, zda má lepší perspektivu HD-DVD či Blu-Ray. Nicméně povšimněme si i jiného úhlu pohledu. Budeme vůbec nástupce DVD potřebovat?

 

 

 

CES 2006 - pohled na trendy příštího roku

19. prosince 2005, 00.00 | Veletrh CES se pravidelně koná na samém počátku roku v Las Vegas a je jakýmsi oknem do právě přicházejícího roku. Nabízí přehled trendů, které nás čekají a vystoupení řady leadrů IT a CE průmyslu. Na co se můžeme těšit od 5.ledna 2006 v rámci on-line zpravodajství?

 

 

 

Pinnacle Studio 10, s desítkou na video...

18. října 2005, 00.00 | Jubilejní desátou verzi svého stěžejního produktu pro nahrávání, zpracování a export domácího videa uvedla nedávno na trh společnost Pinnacle Systems. Novinky Studia 10 vám nyní ve zkratce představíme.

 

 

 

Canon Expo Paris 2005

17. října 2005, 00.00 | Počátkem měsíce proběhlo v Paříži tradiční Canon Expo, akce, na které představuje Canon svým partnerům a novinářům jak současné produkty ze svého portfolia, tak zejména připravované novinky a projekty, na kterých pracují jeho vývojáři. Co bylo k vidění?

 

 

 

Animace, reklama a multimedia v Čechách

7. října 2005, 00.00 | Počet amatérských uživatelů animačních a 3D programů neustále roste. Nicméně v oblasti profesionální české scény, zejména pokud oddělíme herní průmysl, je situace zatím výrazně odlišná. A co si o tom všem myslí odborník na slovo vzatý?

 

 

 

Final Cut Studio zblízka: Final Cut Pro 5

14. září 2005, 00.00 | Samozřejmě, že náš miniseriálek, věnovaný aplikacím ze softwarového balíku Final Cut Studio, zahájíme tou první a nejdůležitější z nich, po které je ostatně pojmenován celý softwarový balík – střižnou Final Cut Pro.

 

 

 

IFA 2005 - svět spotřební elektroniky jak na dlani

5. září 2005, 00.00 | Berlínská IFA 2005 je právě v plném proudu a my vám přinášíme jakéhosi kapesního průvodce veletrhem. Co všechno je vidět na právě probíhajícím veletrhu spotřební elektroniky necelých 300km od nas?

 

 

 

IFA 2005

 

 

 

IFA 2005 - světová show spotřební elektroniky začíná v Berlíně

31. srpna 2005, 00.00 | IFA patří spolu s lednovým americkým CES k nejvýznamnějším a největším nadnárodním veletrhům spotřební elektroniky. Své brány otevře již tento pátek v Berlíně a nabídne i pro nás přijatelně vzdálenou možnost vyzkoušet si nejmodernější spotřební elektroniku na vlastní kůži.

 

 

 

Chytáme digitální televizi s PowerBookem a Formac DVB watchandgo

17. srpna 2005, 00.00 | Do redakce nám na testování dorazil produkt německé společnost Formac nazvaný watchandgo. Jedná se o PCMCIA kartu s anténou, která umožní v PowerBooku sledovat vysílání digitální televize kdekoliv, kde je signál dostatečně silný. I když je vysílání digitální televize u nás zatím ve fázi testování, pustil jsem se testování.

 

 

 

Strana výpisu

... 65 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: