Digitální video - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Digitální video

Softwarové novinky 8/2007: grafika a multimédia

31. července 2007, 00.00 | Druhý díl našeho pravidelného měsíčního přehledu softwarových novinek obsahuje zajímavé či užitečné aplikace, pluginy a utility, které se v oblasti grafiky a multimédií objevily v průběhu července.

 

 

 

Elgato eyeTV diversity: Luxusní digitální televize pro Mac

18. července 2007, 00.00 | Pokud hledáte externí digitální televizní přijímač pro váš Mac, který umí o trochu víc než jen pustit televizi na počítači, taky by vám eyeTV diversity nemělo uniknout. Nabízíme vám recenzi tohoto šikovného doplňku.

 

 

 

Vytváříme DVD v Adobe Encore - 5. díl: Animované pozadí a tlačítka

16. července 2007, 00.00 | Dnešní pokračování seriálu bude věnováno oživení statického pozadí o animovanou sekvenci. Řekneme si také, jak přidat libovolně maskovatelné video náhledy tlačítek, a přineseme pár tipů na vytvoření nekonečné smyčky pro přehrávání na pozadí. Navrch si ještě vyzkoušíme, jak v Adobe Encore animovat přílet tlačítek.

 

 

 

Vytváříme DVD v Adobe Encore - 4. díl: Vlastní menu ve Photoshopu a záhadný Subpicture

11. července 2007, 00.00 | Tento díl je určen mírně pokročilým uživatelům, kteří chtějí zdokonalit svoje projekty tvorby DVD v Adobe Encore.
Dnes se zaměříme na vlastní návrh projektu a také na tvorbu menu pomocí
Photoshopu. Podrobněji si také ukážeme, jak vlastně funguje záhadný subpicture element.

 

 

 

Softwarové novinky 7/2007: grafika a multimédia

11. července 2007, 00.00 | V souhrnném přehledu softwarových novinek z oblasti grafiky a multimédií najdete několik zajímavých Adobe Photoshop kompatibilních pluginů, různé konvertory, prohlížeče a manažery fotografií, grafické editory a řadu jiných grafických či efektových programů nebo jejich doplňků.

 

 

 

Adobe uvedla Creative Suite 3 Production Premium a Master Collection

4. července 2007, 00.00 | Na začátku týdne uvedla společnost Adobe poslední dvě očekávaná vydání svých balíků publikačního softwaru rodiny Creative Suite 3. CS3 Production Premium a Master Collection tak potěší především ty, kdo do svých publikačních projektů potřebují začlenit video, zvuk a animace. Co vše lze v daných balících najít?

 

 

 

Vytváříme DVD v Adobe Encore - 3. díl: Kompletace DVD

2. července 2007, 00.00 | V tomto tutoriálu dokončíme práci na našem DVD. Dnes si ukážeme jak přidat objektům efekty jako třeba stín, dále jak vytvořit tlačítka z textu a zkontrolujeme funkčnost DVD prostřednictvím funkce Check Project.

 

 

 

Adobe After Effects tutoriál: Výstřel

29. června 2007, 00.00 | Plánujte v budoucnu natáčet akční film? Nebo si s kamarády natáčíte vaše airsoftové akce a rádi byste videu dodali více realističnosti? Či se chcete naučit něco nového v Adobe After Effects? Tak následující řádky jsou určeny právě vám. Ukážeme si, jak přidat do videa záblesk, který vzniká při výstřelu ze zbraně. Nejprve si přidáme již připravené video záblesku a pak si výstřel vytvoříme.

 

 

 

Vytváříme DVD v Adobe Encore - 2. díl: Provázání nabídek a kapitol

25. června 2007, 00.00 | V dnešním díle přidáme ke stávajícímu projektu podnabídku, která se bude odkazovat na různé kapitoly videa. Dále si ukážeme, jak vytvořit a editovat další tlačítka, nabídky a texty. A mnoho dalšího.

 

 

 

DVD v Adobe Encore

 

 

 

Strana výpisu

... 62 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: