Digitální video - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce


Digitální video

Apple iMovie Hodně Dobré

10. března 2005, 00.00 | Já vím, vtípek s překladem "HD" (High Definition video) z názvu aplikace jako "Hodně Dobrý" už jsem si dovolil jednou u Final Cutu, takže se vystavuji oprávněné kritice ohledně opakovaného vtipu, jenž není vtipným; nemohu si ale pomoci: nové iMovie z balíku iLife '05 si tento přídomek více než zaslouží – byť ani ono není docela bez chyby. Pojďme se na něj podívat blíže!

 

 

 

Jak v praxi funguje digitální fotoaparát jako kamera ?

17. února 2005, 00.00 | Není žádným tajemstvím, že většina novějších digitálních fotoaparátů umožňuje záznam videa na paměťovou kartu, podobně jako mnohé kamery zvládají záznam statických obrázků. Pojďme se nyní podívat, jak se s takovým jedním vyspělým DF natáčí video.

 

 

 

Novinky v řadě kamer Sony Handycam

7. února 2005, 00.00 | Sony uvádí na trh nové kamery Handycam, z nichž jsme vybrali ty nejzajímavější s jejich stručným popisem. Jedná se o tříčipovou kameru PC1000E, dále kameru HC90E, která disponuje snímačem s rozlišením 3MPix, dvě minikamery PC55E a PC53E a nakonec kameru DVD7E, která zaznamenává data přímo na DVD disky.

 

 

 

Novinky u Canonu - 4MPix kompakt A520 a profesionální DV kamera XL2

2. února 2005, 00.00 | Nedávnou novinkou byl digitální kompaktní fotoaparát A510. Nyní byl oznámen i model A520, který je s ním takřka identický, kromě většího obrazového rozlišení. Canon tak omlazuje svou řadu PowerShot novými lehčími těly se čx optickým zoomem. Další novinkou je také profesionální digitální videokamera XL2 se třemi 0,8MPix CCD snímači a výměnnými objektivy.

 

 

 

Macworld Expo 2005 - Nové periférie od Lacie

25. ledna 2005, 00.00 | Na veletrhu Macworld jsme nemohli nenavštívit stánek společnosti Lacie, která je známá jako výrobce externích periférií. Ta představila nejen nové externí disky pro kreativní sféru.

 

 

 

Macworld Expo 2005 - Domácí zábava a video

21. ledna 2005, 00.00 | V dnešním článku se podíváme na další produkty, které bylo možné na Macworldu spatřit. Potěšeni budou ti, kteří by si rádi pořídili domácí Media Centrum nebo hledají způsob, jak sledovat TV na Macu. A z této oblasti jsme pro vás vybrali to nejzajímavější.

 

 

 

CES 2005: Ohlédnutí za keynote Carly Fioriny

14. ledna 2005, 00.00 | Nabízíme vám reportáž z vystoupení Carly Fioriny, CEO společnosti Hewlett Packard, na letošním veletrhu CES v Las Vegas. Kam směřuje HP a kde vidí jeho velitelka největší potenciál na trhu se spotřební elektronikou?

 

 

 

CES 2005: ve velkém stylu

10. ledna 2005, 00.00 | Vyšší rozlišení, větší úhlopříčky, rostoucí kapacity i výkony. K tomu jednodušší uživatelské rozhraní a hlavně personalizace. To vše nabízí letošní CES.

 

 

 

CES 2005: Panasonic sází na plasmu

7. ledna 2005, 00.00 | Jedním z významných vystavovatelů na veletrhu CES 2005 je společnost Panasonic, která má v oblasti spotřební elektroniky opravdu co nabídnout. Nabízíme vám přehled představených novinek.

 

 

 

Workshop ateliérové fotografie: vyzkoušejte své schopnosti na profesionálních modelkách

5. ledna 2005, 00.00 | Dovolte, abychom vás pozvali na ryze praktický fotografický sobotní workshop zaměřený na portrétní a modelingovou fotografii, který jsme připravili na základě častých dotazů a žádostí pro všechny, kteří si chtějí zafotit v ateliéru s lektorem a získat další zkušenosti a fotografie do svých prezentací.

 

 

 

Strana výpisu

... 67 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: