Digitální video - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce


Digitální video

Hercules 3D Prophet All-in-Wonder 9800 SE

25. listopadu 2003, 00.00 | Zbrusu nová, cenově dostupná a v praxi univerzálně použitelná grafická karta s integrovaným televizním tunerem dorazila i na český trh. Pokud vás zajímají naše zatím krátkodobé zkušenosti s tímto univerzálním grafickým akcelerátorem, disponujícím zajímavými možnosti sledování televize, záznamu a zpracování videa a samozřejmě i hraní náročnějších 3D her, nabízíme vám jeho recenzi.

 

 

 

Adobe Creative Day

21. listopadu 2003, 00.00 | Ve čtvrtek 27. listopadu 2003 pořádá společnost Adobe v hotelu Pyramida Creative Day - bezplatný seminář, představující podstatné novinky v nových verzích programů Adobe. Tentokrát se zaměřením na digitální video a publikování.

 

 

 

Canopus uvádí na náš trh Let's Edit

4. listopadu 2003, 00.00 | Společnost Canopus uvádí prostřednictvím své tuzemské distributorské společnosti Syntex na náš trh řadu cenově dostupných realtime střihových DV systémů pro běžného uživatele pod názvem Let's EDIT.

 

 

 

Filmové efekty - 5. díl: hrátky s časem

31. října 2003, 00.00 | V seriálu o filmových efektech budeme pokračovat dílem zaměřeným na různé hrátky s časem a obrazem. Ukážeme si, jak lze dobře využít jednoduché funkce Speed a dalších nástrojů z Adobe Premiere. Řekneme si také, co a jak musíme natočit, abychom docílili populárních efektů z akčních filmů, jako je Bullet Effekt z Matrixu.

 

 

 

Filmové efekty - 4. díl: kompozice obrazu z několika vrstev

9. října 2003, 00.00 | Zaměřením tohoto dílu seriálu o filmových efektech je kompozice scén s využitím průhledností jednotlivých vrstev. Ukážeme si, jak nahradit část záběru jiným, lepším a také to, jak na plátně rozpoutat konec světa.

 

 

 

DeBabelizer Pro: automatizované zpracování počítačové grafiky

26. září 2003, 00.00 | Jak vypadá výkonný produkt pro hromadné konverze a úpravy obrázků? A co jej vyvyšuje nad
jiná řešení uvedeného typu?

 

 

 

Blender: sequencer II.

24. září 2003, 00.00 | V pokračování našeho seriálu o sequencer editoru si vytvoříme několik jednoduchých prolínaček a ukážeme si, jak do naší animace přidat speciální "sequencer" plugin.

 

 

 

Adobe Acrobat 6.0 Roadshow

23. září 2003, 00.00 | Amos Software stejně jako Adobe Systems budou chybět na letošním Invexu a místo prezentace na veletrhu společně připravují sérii seminářů po celé ČR. Nejaktuálnější akcí je Adobe Acrobat 6.0 Roadshow.

 

 

 

Filmové efekty - 3. díl: triky s titulky a export videa

11. září 2003, 00.00 | V dnešním díle seriálu o filmových efektech vytvoříme několikavteřinové video s jednoduchými, ale efektními úvodními a závěrečnými titulky k filmu pomocí Adobe Premiere.

 

 

 

Analogové video aneb cesta tam a zase zpátky... (6)

28. srpna 2003, 00.00 | V další části seriálu o analogovém videu se podíváme, jak snadné je grabovat video ve ve freewarovém programu Virtual VCR.

 

 

 

Strana výpisu

... 70 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: