Digitální video - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Digitální video

Matrox RTMac - dokonalý realtime?

25. července 2001, 00.00 | Dluho očekávaná karta pro střih v reálném čase ve skvělém programu FinalCut je konečně na trhu. Jaké funkce vám přinese a nakolik vám ušetří čas? Čtěte v naší důkladné recenzi.

 

 

 

SteadyHand 1.0.8.5

17. července 2001, 00.00 | Potřebujete natáčet s digitální kamerou scény s velkým zvětšením, ale občas se vám nepovede udržet objektiv v klidu? Tyto a některé další problémy s roztřeseným obrazem umí částečně vyřešit SteadyHand.

 

 

 

Dovolená s digitálním fotoaparátem?

9. července 2001, 00.00 | Jak se co nejlépe postarat o svůj drahý digitální fotoaparát na pláži u moře? Co všechno si vzít s sebou na dovolenou? To jsou opravdu aktuální otázky, na které se pokusíme stručně odpovedět.

 

 

 

Grafika Publishing s. r. o. a O. Neff s. r. o. společně propagují digitální fotografii

4. července 2001, 00.00 | Praha, 3. července 2001 - Společnosti Grafika Publishing, s. r. o., a O. Neff, s. r. o., vydavatelé prestižních oborových serverů Grafika.cz, Fotografování.cz a Digineff, se dohodly na spolupráci v oblasti propagace a popularizace digitální fotografie.

 

 

 

DCR-TRV30 - all-in-one

3. července 2001, 00.00 | Jedno z prvních zařízení smysluplně kombinující digitální videokameru, digitální fotoaparát, digitální videorekordér, digitální převodník a digitální e-Movie v jednom.

 

 

 

Nová Adobe Premiere 6.01 Beta Update

29. června 2001, 00.00 | Přestože se nejedná o velký update ani o plnou verzi, vypadá to na krok správným směrem - zlepšený výkon a lepší spolupráce se zachytávacími kartami.

 

 

 

Peklo, kouř, oheň i plameny v domě páry

27. června 2001, 00.00 | Téměř po dvou letech uspořádala firma Discreet oficiální prezentaci v České republice. Jejich produkty nejen nesou pozoruhodné názvy, ale jsou opravdu zajímavé.

 

 

 

Apple a Sony - společně vpřed

20. června 2001, 00.00 | Divize profesionální techniky Sony a český distributor Apple se dohodli na úzké spolupráci v oblasti systémů pro zpracování zvuku a videa. Profesionální videokamery a špičkový hardware a software tak můžete získat se slevou.

 

 

 

Videokamery Ikegami nepotřebují kazety

15. června 2001, 00.00 | Digitální videokamery Ikegami, se kterými jsme se mohli seznámit na akci Avid Media Tour 2001, skutečně nepotřebují kazetu s páskem - používají pevné disky a tak výrazně zkracují čas potřebný pro zpracování příspěvků.

 

 

 

Společnost Adobe oznámila certifikaci karet pro práci s videem

11. května 2001, 00.00 | Adobe otestovalo a certifikovalo celkem 14 karet určených pro záznam videa s populárním střihovým programem Adobe Premiere verze 6.

 

 

 

Strana výpisu

... 79 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: