Digitální video - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce
Poptávka práce


Digitální video

DV-Tool 0.24b, MPEGed 1.0

15. února 2001, 00.00 | Jak spojit VOB soubory z DVD a spočítat bitrate MPEG-4 videa? Jak změnit framerate MPEG videa, aniž by se musel celý soubor znovu enkódovat? To vše se dozvíte v tomto článku.

 

 

 

nanoDVR 1.1.7

31. ledna 2001, 00.00 | Programy pro kódování videa do formátu MPEG v reálném čase se objevují stále častěji, jedním z nových realtimových enkodérů je nanoDVR.

 

 

 

Místo Lightware NewTek Vidget?

25. ledna 2001, 00.00 | Vývoj Lightwave samozřejmě zrušen nebyl, ale NewTek Vidget opravdu existuje a jeho jediným úkolem je rychlá konverze obrázků, zvukových souborů a animací přímo z kontextového pop-up menu Exploreru alias Průzkumníku Windows.

 

 

 

Logitech QuickCam Traveler míří do Čech

25. ledna 2001, 00.00 | Miniaturní kamerka společnosti Logitech nabízí zároveň i funkce jednoduchého digitálního fotoaparátu a snaží se tak oslovit domácí uživatele připojené k Internetu.

 

 

 

Adobe Premiere 6.0 v prodeji

15. ledna 2001, 00.00 | Nová verze střihového programu Adobe Premiere 6.0 se právě dostává do prodeje. Kolik bude stát a jak to bude s lokalizací se můžete dozvědět v našem článku.

 

 

 

Jak ukládat streamovaná Real multimedia?

5. ledna 2001, 00.00 | Uložit si na disk živé vysílání ve formátu Real je velmi těžké, přesto lákavé. Nejznámější nástroj určený pro tuto činnost je soudně zakázán a uživatelé mají smůlu.

 

 

 

Kvalitní digitální fotografie z digitálního videa

29. prosince 2000, 00.00 | V době 4Mp digitálních fotoaparátů se může zdát, že fotky z DV videa už nikoho nezajímají. Ovšem jsou i tací, jež mají kameru a foťák ne. Přestože kamera umí režim foto, výsledky jsou často téměř nepoužitelné. Je způsob, který kvalitu zlepší.

 

 

 

Jak ukládat streamované audio/video ve formátu ASF?

28. prosince 2000, 00.00 | Streamované video standardně nelze uložit na lokální disk a sledovat jinak než on-line. Přesto existují řešení, jak tento problém obejít. Ne vždy je však tento postup legální.

 

 

 

Adobe představilo Premiere 6.0

15. prosince 2000, 00.00 | Nová verze usnadňuje a zrychluje úpravy videa pomocí originální podpory pro DV formát a snadného výstupu na Internet pro všechny vedoucí webové formáty streaming videa.

 

 

 

AVID Open House v Praze!

11. prosince 2000, 00.00 | Zítra proběhne den otevřených dveří společnosti Visual Connection, v rámci kterého budou předváděny profesionální systémy společnosti AVID prezentátory z evropské centrály této společnosti.

 

 

 

Strana výpisu

... 81 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: