Digitální video - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce


Digitální video

Recenze: Enkodér MPEG-2 s TV Tunerem

1. července 2003, 00.00 | Nemáte zrovna nejvýkonnější počítač a přesto byste chtěli nahrávat TV do MPEG-2 a v plné kvalitě? Žádný problém, s touto kartou to můžete provést. Vše má své ale a za všechno se musí platit. Více se dozvíte v následující recenzi.

 

 

 

Recenze: Aver TV Studio

26. června 2003, 00.00 | Televizních karet je na trhu opravdu hodně. AverTV Studio od firmy AverMedia je dle specifikace TV karta stereofonní (A2), umí přehrávat rádio FM, teletext a nedělá jí problém ani kabelová televize, v níž jsou jak kanály v BG, tak v DK normě. Jak kvalitní tato karta je a jaké má další vlastnosti, se dozvíte v následujícím článku.

 

 

 

Stříhat video přes FireWire řadič?

24. června 2003, 00.00 | Tuto otázku nám položilo již několik čtenářů a nejen proto jsme se vše rozhodli vyzkoušet. Článek odpovídá nejen na tuto jednu otázku.

 

 

 

Apple na NAB: Final Cut, DVD Studio, Shake nově

8. dubna 2003, 00.00 | Apple na veletrhu NAB, zabývajícím se elektronickými médii, který se koná v Las Vegas do 10. dubna, ohlásil tři nové verze svých "Pro" produktů, spolu s řadou dalších řešení od partnerů. Novinky, které přináší Shake 3, DVD Studio Pro 2 a především FinalCut Pro 4 jsou velmi působivé.

 

 

 

Ulead VideoStudio 7

10. března 2003, 00.00 | Novou verzi populárního low-end střihového a postprodukčního balíku VideoStudio nedávno představila společnost Ulead Systems. Zajímá Vás, co nového sedmá verze VideoStudia nabízí? Není toho málo ...

 

 

 

OpenEXR: nový open-source formát pro počítačovou grafiku

12. února 2003, 00.00 | Jedna ze společností, spojených se jménem legendárního režiséra George Lucase, nabídla uživatelské
komunitě zdarma nový formát pro počítačovou grafiku třídy HDR. Jak
vypadá OpenEXR, odzkoušený ve filmech jako "Harry Potter a kámen
mudrců" nebo "Man in Black II"?

 

 

 

Movie Maker 2 pro Windows XP

5. února 2003, 00.00 | Movie Maker je nedílnou součástí operačního systému Windows XP a můžete s jeho pomocí grabnout a upravit libovolné video v mnoha formátech a následně video exportovat ve formátech WMV nebo AVI. Nedávno dokončená druhá stěžejní verze Movie Makeru je opět ke stažení zdarma a mimo nových přechodových efektů nabízí i inovované pracovní prostředí a několik dalších nových funkcí.

 

 

 

VirtualDubMod 1.4.13

27. ledna 2003, 00.00 | Potřebujete při konverzích a encodingu DVD filmů či video souborů pracovat s formáty OGM, OGG, MPEG-2, VBR MP3 a nechcete se přitom vzdát schopností populárního VirtualDubu? Snadná pomoc, vyzkoušejte VirtualDubMod.

 

 

 

Výsledky ankety CIPA 2002/2003

9. prosince 2002, 00.00 | V pátek byly oficiálně vyhlášeny výsledky největší foto/video ankety v ČR - CIPA 2002/2003. Které digitální fotoaparáty, videokamery, skenery, fototiskárny či programy jsou nejoblíbenější u nás?

 

 

 

Adobe Premiere 6.5: upgrade nebo update?

28. listopadu 2002, 00.00 | Jaké novinky přináší poslední verze tohoto populárního střihového programu od Adobe? Jaký je rozdíl mezi verzí pro Maca a Windows? Podrobnosti najdete v recenzi.

 

 

 

Strana výpisu

... 72 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: