Digitální video - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce


Digitální video

Nové digitální videokamery od Canonu - MVX4i, DC10 a DC20

1. srpna 2005, 00.00 | Canon přichází na trh s třemi žhavými novinkami – digitální kamerou MVX4i a dvěmi DVD videokamerami DC10 a DC20. První v pořadí disponuje rozlišením 4,29 MPix a DIGIC DV procesorem, druhé dvě novinky nabízí hliníkové tělo, malé rozměry a umožňují přímý záznam v DVD formátu.

 

 

 

Softwarové novinky pro multimedia 7/2005

12. července 2005, 00.00 | V rozsáhlém přehledu novinek z oblasti grafiky a multimédií najdete vše podstatné z toho, co se na trhu se softwarem objevilo v průběhu června.

 

 

 

QuickTime 7 pro Windows, preview nových vlastností

23. června 2005, 00.00 | Multimediální přehrávač a konvertor videa je konečně dostupný i ve verzi pro Windows. Zatím se jedná o ne zcela dokončenou verzi, jejíž preview vám dnes nabízíme včetně několika ukázek v QuickTime 7 nově podporovaného formátu HD videa.

 

 

 

WWDC 2005 - Přímé porovnání výkonu GT Playeru na PowerMacu G5 2.7 GHz a vývojářském Intel Macu

15. června 2005, 00.00 | Přímo z WWDC máme screenshoty obrazovky zatížení procesoru na PowerMacu a vývojářském Intel Macu. Zatímco na PowerMacu G5 (2 GB RAM) si GT Player uzme 17%, na Intel Macu (1 GB RAM, Intel Pentium 4, 3.6GHz) se zátěž pohybuje mezi 28-38%.

 

 

 

EyeTV 200 - TV Tuner ElGato pro Maca

9. června 2005, 00.00 | V našich podmínkách bude ovšem pro většinu uživatelů patrně nejzajímavější model EyeTV 200, který obsahuje standardní analogový televizní tuner. Právě tento model jsem měl možnost díky firmě Cables&Simms vyzkoušet, a o něm si toho dnes řekneme malinko více.

 

 

 

Dnes končí nominace do soutěž Tvář a tělo!

24. května 2005, 00.00 | Grafika Publishing za podpory společnosti Corel pro vás připravila soutěž, ve které můžete předvést svou kreativitu a získat jednu z hodnotných cen. Dnes máte poslední možnost nominovat své prace. Vyzkoušejte si produkty Corel a vyhrajte jeden z nich!

 

 

 

Ulead VideoStudio 9, co je nového?

17. května 2005, 00.00 | Společnost Ulead Systems nedávno v tichosti uvedla na trh již devátou verzi svého levného video editoru a authoringového balíku VideoStudio. Celý balík byl rozšířen o několik nových a poměrně zajímavých funkcí, které si v článku stručně představíme.

 

 

 

Filmové efekty II - 2. díl: Satelitní simulace 2.část

18. dubna 2005, 00.00 | V tomto článku přidáme do kompozice z předchozího dílu mapu světa a animované sledování polohy satelitu. Vložíme do sekvence i družicové "špionážní" snímky Evropy. Opět bude vše složeno pouze ze statických obrázků připravených ve Photoshopu a veškerý pohyb vytvoříme až v Adobe Premiere.

 

 

 

Filmové efekty II - 2. díl: Satelitní simulace 1.část

14. dubna 2005, 00.00 | Tento díl seriálu bude věnován tvorbě simulování sledovacího systému pro družice. Takového, který občas vídáme ve špionážních filmech. Kromě Adobe Premiere budeme k práci potřebovat i program Adobe Photoshop. Vyzkoušíme si složitější animování a komponování scén složených pouze ze statických obrázků.

 

 

 

ATI Tray Tools 1.0, tweak utilita pro grafické karty ATI Radeon

7. dubna 2005, 00.00 | Jedna z nejlepších utilit pro úpravu skrytých nastavení grafických karet ATI Radeon a jejich ovladačů toho umí opravdu hodně. Chcete-li vědět, co všechno lze s pomocí ATI Tray Tools nastavit a k čemu je utilita vlastně dobrá, přečtěte si náš přehled základních možností tohoto výborného freewarového programu.

 

 

 

Strana výpisu

... 66 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: