Digitální video - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Nabídka práce


Digitální video

Prolink PlayTV pro

20. května 2002, 00.00 | Jaká je nová grabovací karta s TV a FM tunerem od firmy Prolink? Pro koho je určena, co od ní lze očekávat a vyplatí-li se do ní investovat se dozvíte v našem článku.

 

 

 

Prolink PixelView GeForce4 Ti 4600

15. května 2002, 00.00 | Po grafické kartě MX 440 vám přinášíme recenzi modelu Titanium, a to ve své nejvýkonnější verzi. Jaké nové technologie NVIDIA přináší? Co můžeme očekávat a pro koho je investice do tak extrémně silné karty přijatelná?

 

 

 

TVTool 6.0

10. května 2002, 00.00 | Často sledujete filmy či video na TV přijímači připojeném na výstup z grafické karty? Pak určitě oceníte jednu velmi užitečnou utilitku pro detailní nastavení parametrů videovýstupu.

 

 

 

Pinnacle Studio 7

2. května 2002, 00.00 | Dalším z programů pro komplexní zpracování domácího videa od grabování přes střih až po export videa, na který se podrobněji podíváme, je poměrně populární Pinnacle Studio 7.

 

 

 

Softwarové novinky 04

29. dubna 2002, 00.00 | Co se událo během posledních několika týdnů v oblasti grafiky a multimédií? Přinášíme nový přehled několika novinek a updatů k zajímavým programům.

 

 

 

DeLogo 1.2.1, odstranění loga ve videu

25. dubna 2002, 00.00 | Přidat logo do videa je velmi snadné, horší je to ale v případě, kdy naopak chceme logo z videa vyretušovat. Naštěstí nám v tom mohou pomoci poměrně kvalitní nástroje, a proto se podíváme na jeden z nich v podobě filtru pro velmi populární VirtualDub.

 

 

 

Jak na lepší fotografii z digitální videokamery

23. dubna 2002, 00.00 | V různých diskusních fórech čím dál častěji padá dotaz, jak získat kvalitní fotografie ze záznamu natočeného digitální kamerou. Fotografii z kamery samozřejmě získat lze, ale kvalita je horší než z digitálního fotoaparátu. I když …

 

 

 

Ulead VideoStudio 6

15. dubna 2002, 00.00 | Domácí video si získává stále větší a větší popularitu a protože se na našem serveru snažíme videu také alespoň v omezené míře věnovat, podíváme se postupně na několik levnějších programů pro zpracování a postprodukci domácího videa.

 

 

 

Apple uvádí nové nástroje pro digitální video

10. dubna 2002, 00.00 | Apple v předvečer zahájení velké výstavy NAB, která je zaměřená především na zpracování videa a zvuku, představil dva nové produkty: novou verzi DVD Studio Pro 1.5 určenou pro Mac OS X, a Cinema Tools pro práci s HD videem a digitální střih filmů točených na 16 a 35 mm film.

 

 

 

Canon s důrazem na komplexní digitální řešení

3. dubna 2002, 00.00 | V rámci veletrhu CeBIT 2002 jsme měli možnost se sejít s několika nejvyššími manažery Canonu Europe. Jaké jsou vize a cíle jednoho z nejvýznamnějších hráčů na poli digitálních periférií pro nejbližší období? Co plánuje udělat Canon pro český trh?

 

 

 

Strana výpisu

... 74 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: