Digitální video - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:

Poptávka práce


Digitální video

MOVIEWOW!, postprodukce od JVC

19. března 2002, 00.00 | Profesionální postprodukční balíky na zpracování videa nebývají právě levné, MOVIEWOW! je ale pravý opak. Jedná se totiž o program určený pro jednoduchou postprodukci domácího videa a lze konstatovat, že není zase tolik srovnatelných programů, které by se mu v jednoduchosti ovládání mohly rovnat.

 

 

 

PocketDrive - digitální video do kapsy

6. března 2002, 00.00 | Díky rozhraní FireWire existuje široká nabídka externích rychlých disků. Jedním z nich, nabízející malé kompaktní rozměry a velkou rychlost, je i PocketDrive od společnosti LaCie. Jaké jsou naše praktické zkušenosti, především při použití pro digitální video?

 

 

 

Digitální média - kam s nimi?

19. února 2002, 00.00 | Rozmach a rozvoj digitální fotografie, videa, počítačové grafiky a obecně digitálních médií sebou nese i některé neočekávané existenční otázky. Například v podstatě každý tvůrce digitálního obsahu si musí jednou položit tradiční otázku "Kam s ním?" Jsou na ni připraveni odpovědět výrobci harddisků?

 

 

 

Nový Avid Xpress DV 3.0 pro obě platformy

11. února 2002, 00.00 | Společnost Avid oznámila uvedení nové verze čistě softwarového střihového programu Avid Xpress DV 3.0, který je v nové verzi vylepšen o real-time efekty, a kromě podpory platformy PC/Windows byla ohlášena i podpora počítačů Apple s MacOS X.

 

 

 

Softwarové novinky (1.)

7. února 2002, 00.00 | Zajímá vás, co je nového v tajemném světě software pro Windows a Macintosh? Počínaje tímto článkem vám budeme každých 14 dní přinášet přehled vybraných softwarových novinek o všem, co nějak souvisí s grafikou.

 

 

 

Základní názvosloví: Barevná hloubka

6. února 2002, 00.00 | Co přesně znamená pojem barevná hloubka, kde se s ním můžeme v praxi setkat a jaká barevná hloubka je ideální pro běžnou práci? Odpovědi najdete v tomto článku.

 

 

 

HipFlics 1.1 - QT postprocessing pro každého

28. ledna 2002, 00.00 | Hrajete si občas s videem ve formátu QuickTime a potřebujete ke své práci jednoduchý postprocessingový program s velmi jednoduchým a přehledným ovládáním a mimo jiné i dostupnou cenou?

 

 

 

ScreenCorder 3.0

25. ledna 2002, 00.00 | Softwarový kamkordér je ideální pomůcka například při tvorbě elektronických manuálů, prezentací nebo výukových kurzů. Jedním z tohoto typu programů je i ScreenCorder.

 

 

 

S ohnivým drátem na cestách II.

21. ledna 2002, 00.00 | Co všechno je potřeba pro to, aby nám digitální video na cestách nejen chodilo, ale i svižně běhalo? Může být střih na cestách radost nebo jde pouze o z nouze ctnost?

 

 

 

Digitální video 6 - Špetka střihové teorie

8. ledna 2002, 00.00 | Dnes si osvětlíme základní pojmy střihové teorie. Co je to Timecode, off-line a on-line střih jsou témata již šestého dílu našeho seriálu o digitálním videu.

 

 

 

Strana výpisu

... 75 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: