Digitální video - Grafika.cz - vše o počítačové grafice

Odběr fotomagazínu

Fotografický magazín "iZIN IDIF" každý týden ve Vašem e-mailu.
Co nového ve světě fotografie!

 

Zadejte Vaši e-mailovou adresu:

Kamarád fotí rád?

Přihlas ho k odběru fotomagazínu!

 

Zadejte e-mailovou adresu kamaráda:Digitální video

Grafika News 21/2007 (0,7 MB)

30. října 2007, 00.00 | Vyšlo 25. 10. 2007. Obsahuje novinky z oblasti pre-pressu, tisku, elektronického publikování, digitální fotografie a produktů společnosti Apple na celkem 20ti stranách. Hlavní témata: Adobe MAX 2007 Europe, IfraExpo 2007. PDF formát (0,7 MB).

 

 

 

Adobe MAX 2007 Europe: budoucnost publikování podle Adobe

17. října 2007, 00.00 | Flash, Flex, AIR, ColdFusion, PDF, Creative Suite: tyto i mnohé další názvy publikačních technologií a nástrojů společnosti Adobe zazněly a zazní od pondělka do čtvrtka ve španělské Barceloně nesčetněkrát. Koná se zde totiž - poprvé na evropské půdě - setkání vývojářů webových aplikací, designérů a dalších uživatelů Adobe technologií. Akce jsme se zúčastnili i my, abychom vám z ní tímto mohli přinést exkluzivní zpravodajství. Jak vypadá současná strategie Adobe pro publikační průmysl?

 

 

 

Adobe AfterEffects tutoriál: 3D titulkování

17. října 2007, 00.00 | V dnešním tutoriálu budeme titulkovat pomocí 3D objektu se čtyřmi stěnami, který nám bude postupným otáčením ukazovat své stěny s textem. Pracovat budeme s vrstvami v 3D prostoru a dále budeme používat Null Object, kameru nebo také výrazy. Podobný způsob titulkování bylo možné vidět na TV Nova v upoutávkách na seriál Útěk z vězení. Jak na něj si ukážeme v následujícím výkladu.

 

 

 

Adobe Encore CS3 - nic nového pod sluncem ... na rozdíl od Soundbooth CS3

15. října 2007, 00.00 | Naše poslední recenze programů pro práci s videem z balíku Adobe Production Premium CS3 je věnována známému software pro DVD authoring - Encore a také novince v
oblasti zpracování zvuku - Soundbooth. Co zajímavého přináší Adobe v těchto produktech?

 

 

 

OnLocation a Device Central: Adobe uvádí nové způsoby nahrávání videa a kontroly exportu

10. října 2007, 00.00 | Balík Production Premium CS3 je skutečně obsáhlý. Mimo jiné obsahuje
i dva užitečné programy, které jsou pod hlavičkou Adobe novinkou. První,
OnLocation, slouží jako nástroj pro grabování videa. Druhý, Device
Central, pak využijeme pro kontrolu exportu pro mobilní zařízení.

 

 

 

Filmové efekty II - 7. díl: Dvě finty pro Adobe Premiere, které byste měli znát

1. října 2007, 00.00 | Tento díl je věnován dvěma pracovním postupům, které vám mohou v praxi významně pomoci. Řekneme si, jak v Adobe Premiere efektivně používat funkci Multi-Camera
Edit pro střih záběrů z více kamer a dále jak plynule přiblížit sekvenci fotografií s prolínačkami.

 

 

 

Adobe uvedla Photoshop Elements 6 a Premiere Elements 4

27. září 2007, 00.00 | Společnost Adobe přišla v tomto týdnu s updatem svých aplikací, určených pro konzumentský sektor. Správce a editor digitálních fotografií Photoshop Elements 6 přináší několik zajímavých nových funkcí usnadňujících správu, úpravy a sdílení snímků, v obdobném duchu se nesou vylepšení nástroje pro práci s digitálním videem Premiere Elements 4. Více si o daných novinkách povíme v tomto článku.

 

 

 

"Klíče sem, klíče tam ..." aneb Adobe Ultra CS3

26. září 2007, 00.00 | Součástí nového balíku Production Premium CS3 společnosti Adobe je i program určený ke klíčování videa. Má název Ultra a díky jeho jednoduchému ovládání a
poměrně rozumným výsledkům si jej určitě oblíbí mnoho uživatelů.

 

 

 

Grafika News 18/2007 (0,8 MB)

17. září 2007, 00.00 | Vyšlo 13. 9. 2007. Obsahuje novinky z oblasti pre-pressu, tisku, elektronického publikování, digitální fotografie a produktů společnosti Apple na celkem 20ti stranách. Hlavní témata: Adobe InDesign CS3 GREP, Apple Final Cut Studio 2, Epson Stylus Pro x450. PDF formát (0,8 MB).

 

 

 

After Effects tutoriál: Efekt hvězdné brány (Stargate)

12. září 2007, 00.00 | Nedávno jsem v jedné diskusi četl názor, že efekt hladiny hvězdné brány je možné udělat pouze v 3D aplikaci a že v After Effects něco takového možné není. Já jsem ale byl jiného názoru, a tak jsem začal hledat cestu, jak na to. S výsledky svého úsilí vás seznámím v tomto tutoriálu.

 

 

 

Strana výpisu

... 60 ...

 

 

Přihlášení k mému účtu

Uživatelské jméno:

Heslo: